Karta atleta

Export do excelu
  • Navrátil Tomáš
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: AK Kroměříž
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 24.3 Znojmo 27.4.2017
800 m 2:11.81 Hodonín 30.6.2018
1000 m 2:51.25 Holešov 1.5.2019
1500 m 4:13.80 Znojmo 10.6.2018
3000 m 09:09.93 Vyškov 25.8.2018
5000 m 15:40.41 Znojmo 10.6.2018
10 km silnice 33:43 Běchovice-Praha 30.9.2018
půlmaratón 1:10:39 Pardubice 15.4.2017
hodinovka běh 17215 Uherské Hradiště 1.5.2017
Přespolní běh-vytrvalci 34:43 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Běh do vrchu 0:48:53 Bělá pod Pradědem - Šerák 4.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:51.25 Holešov 1.5.2019
3000 m 09:27.81 Holešov 1.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh vytrvalci/M 22 Kostelec-Alfrédov 34:43
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/M 19 Běchovice-Praha 33:43
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 1500 m/M/F 4 Vyškov 4:19.91
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 3000 m/M/F Vyškov 09:09.93
04.08.2018 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Vrch/M/B 14 Bělá pod Pradědem - Šerák 0:48:53
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 1500 m/M/F 6 Hodonín 4:17.47
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín, z.s.) 800 m/M/F 6 Hodonín 2:11.81
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 5000 m/M/F Ostrava - Vítkovice DNS
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 1500 m/M/B01 5 Znojmo 4:13.80
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 5000 m/M/F Znojmo 15:40.41
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 1500 m/M/B01 11 Olomouc 4:19.52