Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Pokorný
  • Narozen: 1988
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Hromčík Adam
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    110 m př. 666 970
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2007: MEJ-110 m př./SF
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- 1 - - - - 1 1 - - - - - - -
- - - 1 - - 1 2 - - 1 - - - -
2 1 - 2 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.97 h Otrokovice 09.02.2017
60 m 07.02 h Praha-Stromovka 17.02.2007
60 m 07.29 Přerov 01.05.2008
100 m 11.11 Opava 05.05.2007
150 m 17.38 Břeclav 13.07.2016
200 m 22.90 h Praha-Stromovka 18.02.2007
200 m 22.58 Ostrava 17.06.2007
300 m 37.92 Olomouc 23.08.2017
400 m 54.32 Olomouc 25.04.2018
800 m 2:36.2 Nová Včelnice 01.06.2003
1000 m 3:22.37 h Olomouc 28.01.2006
1500 m 5:43.18 Přerov 01.05.2016
40 yardů př. 05.18 h Otrokovice 25.01.2008
60 m překážek (0.91) 08.05 h Praha-Stromovka 12.02.2005
60 m překážek (0.99) 07.81 h Bratislava 03.02.2007
60 m překážek (1.06) 07.91 h Luxembourg 19.01.2008
100 m překážek (0.84) 15.18 Uherské Hradiště 27.09.2003
110 m překážek (0.99) 13.82 Kladno 23.06.2007
110 m překážek (1.06) 14.18 Třinec 11.06.2017
200 m překážek (0.76) 25.00 Pardubice 06.05.2008
400 m překážek (0.91) 59.08 Trnava 18.08.2018
3 x 300 m 02:20.4 Nová Včelnice 01.06.2003
skok vysoký 2.00 h Praha-Stromovka 18.02.2007
skok vysoký 1.96 Praha-Eden 17.05.2007
skok o tyči 2.61 h Olomouc 28.01.2006
skok o tyči 2.50 Brno 24.09.2017
skok daleký 6.71 Kladno 30.09.2006
skok daleký 6.59 h Otrokovice 27.01.2007
trojskok 12.29 Bratislava 19.05.2019
vrh koulí 5kg 10.40 Olomouc 10.09.2005
vrh koulí 5kg 10.72 h Bratislava 24.01.2007
vrh koulí 6kg 09.16 h Olomouc 27.01.2006
vrh koulí 7,26kg 11.71 h Otrokovice 09.02.2017
vrh koulí 7,26kg 11.51 Litomyšl 29.07.2017
hod diskem 2kg 30.70 Břeclav 05.06.2016
hod oštěpem 800g 41.99 Prostějov 18.09.2016
sedmiboj hala [J] 3887 h Olomouc 28.01.2006
sedmiboj hala [M] 4097 h Ostrava 23.01.2016
desetiboj [M] 4836 Brno 24.09.2017
klasický pětiboj 2642 Přerov 01.05.2017
sprintérský trojboj 2355 Přerov 01.05.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.28 Svitavy 03.06.2018
400 m 54.32 Olomouc 25.04.2018
60 m překážek (1.06) 07.93 h Ostrava 20.01.2018
110 m překážek (1.06) 14.21 Praha - Juliska 19.05.2018
400 m překážek (0.91) 59.08 Trnava 18.08.2018
skok daleký 6.47 Olomouc 08.05.2018
vrh koulí 7,26kg 11.24 Dubnica nad Váhom 21.07.2018
hod diskem 2kg 27.86 Olomouc 25.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
23.09.2018 Velká cena města Prostějov - 72. ročník (Atletický klub Prostějov, z. s.) 110 m překážek (1.06)/M Prostějov 15.49
02.09.2018 Finále Atletickej ligy 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Dubnica nad Váhom 14.57
02.09.2018 Finále Atletickej ligy vrh koulí 7,26kg/M 7 Dubnica nad Váhom 10.88
26.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Uherské Hradiště 14.31
26.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 400 m překážek (0.91)/M/B2 Uherské Hradiště DNF
18.08.2018 4. kolo Atletickej ligy 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Trnava 14.82
18.08.2018 4. kolo Atletickej ligy 400 m překážek (0.91)/M/B2 3 Trnava 59.08
18.08.2018 4. kolo Atletickej ligy vrh koulí 7,26kg/M 7 Trnava 10.79
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/R3 2 Kladno 14.74
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (1.06)/M/F 5 Kladno 14.91
21.07.2018 3. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) hod diskem 2kg/M 10 Dubnica nad Váhom 26.75
21.07.2018 3. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) vrh koulí 7,26kg/M 6 Dubnica nad Váhom 11.24
21.07.2018 3. kolo Atletickej ligy (AK Spartak Dubnica nad Váhom) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Dubnica nad Váhom 14.68
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Ostrava - Vítkovice 14.40
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B2 Ostrava - Vítkovice DNF
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/F Ostrava - Vítkovice 14.44
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 MS Hranice 14.33
03.06.2018 2. kolo společného KPD mužů a žen (TJ Svitavy, z.s.) 200 m/M/B01 MS Svitavy 23.28
03.06.2018 2. kolo společného KPD mužů a žen (TJ Svitavy, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B01 MS Svitavy 14.48
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Praha - Juliska 14.21
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) skok daleký/M 6 Olomouc 6.47
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/M/F Olomouc 23.05
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/F Olomouc 14.30
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 110 m překážek (1.06)/M/F Kolín 14.23
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) skok daleký/M/F Kolín 6.35
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.62
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M Olomouc 14.48
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) 400 m/M Olomouc 54.32
25.04.2018 Přebor Univerzity Palackého v atletice (AK Olomouc) hod diskem 2kg/M 4 Olomouc 27.86
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/R3 3 Praha - Stromovka 08.05
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/F 7 Praha - Stromovka 08.05
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R2 8 Ostrava 08.10
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R1 1 Ostrava 07.97
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/F Ostrava 07.93
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m překážek (1.06)/M Nehvizdy 08.02
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/F Olomouc 08.01
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R1 1 Olomouc 08.06
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/R1 1 Ostrava - Vítkovice 08.00
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (1.06)/M/F Ostrava - Vítkovice 07.97