Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Macura
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: Atletický klub Bohumín, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 Opava 29.08.2006
60 m 07.64 h Olomouc 13.01.2018
100 m 12.38 h Ostrava 23.01.2005
100 m 11.97 Olomouc 19.05.2018
150 m 18.38 Opava 29.08.2006
200 m 24.67  Třinec 17.06.2006
300 m 38.78 Opava 28.08.2007
400 m 54.47 Hodonín 10.06.2007
1500 m 4:30.76 UK FTVS 29.06.2005
110 m překážek (1.06) 22.69 Šumperk 22.06.2019
skok vysoký 1.77 UK FTVS 28.06.2005
skok o tyči 2.20 UK FTVS 29.06.2005
skok daleký 5.41 Opava 15.05.2018
trojskok 10.78 Hranice 03.06.2017
vrh koulí 7,26kg 10.72 UK FTVS 28.06.2005
hod diskem 2kg 21.46 UK FTVS 29.06.2005
hod kladivem 7,26kg 17.94 Olomouc 08.06.2019
hod oštěpem 800g 35.40 UK FTVS 29.06.2005
desetiboj [M] 4428 UK FTVS 29.06.2005

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.64 h Olomouc 13.01.2018
100 m 11.97 Olomouc 19.05.2018
skok daleký 5.41 Opava 15.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 110 m překážek (1.06)/M/B03 Hranice DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/M/F Hranice DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B04 4 Hranice 12.08
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) trojskok/M/F Hranice NM
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) skok daleký/M/F 18 Hranice 5.11
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B03 6 Hranice 12.11
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) skok daleký/M 14 Olomouc 5.19
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B03 3 Olomouc 11.97
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B03 3 Olomouc 24.46
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 5.41
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/FB 4 Olomouc 07.71
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/R2 3 Olomouc 07.64
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R3 1 Ostrava - Vítkovice 07.65