Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Jarolím
  • Narozen: 1989
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.20 České Budějovice 11.06.2011
200 m 24.37 h Praha-Strahov 24.01.2009
400 m 50.86 Tábor 25.06.2011
400 m 53.77 h Praha-Strahov 25.01.2014
800 m 1:56.66 h Praha-Strahov 24.01.2009
800 m 1:56.16 Tábor 13.06.2009
1000 m 2:38.60 Andorf 20.08.2011
1500 m 4:07.01 Tábor 28.06.2008
1500 m 4:11.74 h Praha-Strahov 24.01.2010
3000 m 09:32.67 Vlašim 23.08.2020
5000 m 16:59.14 Pacov 05.07.2020
10000 m 35:56.18 Plzeň 09.06.2018
3000 m překážek 10:39.74 Plzeň 19.07.2020
skok daleký 5.27 České Budějovice 27.05.2006
vrh koulí 7,26kg 07.99 h Praha-Strahov 22.01.2011
hod oštěpem 800g 26.22 České Budějovice 12.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 54.34 Praha - Děkanka 20.05.2018
800 m 2:02.91 Plzeň 09.06.2018
1000 m 2:45.31 Písek 08.05.2018
1500 m 4:26.97 Praha - Děkanka 20.05.2018
5000 m 17:17.47 Vlašim 30.06.2018
10000 m 35:56.18 Plzeň 09.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/M/F Sušice 4:31.66
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B01 8 Sušice 2:05.61
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M/B01 10 Vlašim 4:29.12
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M/B01 7 Vlašim 2:06.51
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 5000 m/M 7 Vlašim 17:17.47
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/F 6 Plzeň 4:28.77
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 10000 m/M/F 5 Plzeň 35:56.18
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B01 7 Plzeň 2:02.91
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/M/B02 1 Praha - Děkanka 2:04.76
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/M/B02 5 Praha - Děkanka 54.34
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 1500 m/M/F 6 Praha - Děkanka 4:26.97
08.05.2018 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 1000 m/M 5 Písek 2:45.31