Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Buřilová
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.14 Praha 26.06.2014
60 m 08.08 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 12.80 Louny 08.08.2015
150 m 20.29 Praha-Eden 07.05.2010
150 m 20.10 h Praha-Strahov 16.01.2015
200 m 28.18 h Praha-Stromovka 31.01.2010
200 m 26.81 Praha-Juliska 14.06.2014
300 m 45.49 h Praha-Stromovka 19.01.2010
300 m 47.73 Praha-Eden 14.05.2010
400 m 63.22 Praha - Juliska 15.09.2009
400 m 64.48 h Praha-Stromovka 16.02.2010
800 m 2:32.16 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
800 m 2:47.24 h Praha - Stromovka 18.12.2009
60 m překážek (0.76/8.50) 11.11 h Praha 22.12.2006
60 m překážek (0.84) 09.45 h Praha-Stromovka 16.02.2016
100 m překážek (0.76/8.50) 18.03 Praha-Děkanka 18.09.2007
100 m překážek (0.84) 15.57 Tábor 18.06.2016
200 m překážek (0.76) 40.83 Praha 13.06.2005
300 m překážek 48.33 Praha-Eden 07.05.2010
400 m překážek (0.76) 69.47 Praha 23.05.2009
skok vysoký 1.48 Praha-Děkanka 18.09.2007
skok vysoký 1.48 h Praha-Strahov 09.02.2008
skok daleký 5.53 h Praha-Stromovka 16.02.2016
skok daleký 5.69 Pardubice 28.06.2016
trojskok 10.87 h Praha-Strahov 16.01.2015
trojskok 10.62 Stará Boleslav 23.06.2019
vrh koulí 3kg 06.93 h Praha 22.12.2006
vrh koulí 3kg 07.54 Praha 12.05.2007
vrh koulí 4kg 08.31 h Praha - Stromovka 18.12.2009
vrh koulí 4kg 08.96 Praha - Juliska 10.10.2015
hod diskem 1kg 21.66 Humpolec 21.09.2013
hod oštěpem 600g 31.55 Praha - Juliska 11.10.2015
pětiboj hala [Zky] 1635 h Praha 23.12.2005
pětiboj hala [Z] 2396 h Praha-Stromovka 13.01.2008
sedmiboj [Zky] 2157 Praha 08.10.2005
sedmiboj [Dky] 2762 Praha 07.10.2006
sedmiboj [Z] 3631 Praha - Juliska 10.10.2015
sprintérský trojboj 2317 Praha 26.06.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.01 Praha - Přátelství 12.05.2018
100 m překážek (0.84) 16.34 Stará Boleslav 25.08.2018
skok daleký 5.68 Tábor 18.07.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 XXXIII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, X. ročník memoriálu Jarise Alexy (Athletic club Mariánské Lázně, z.s.) skok daleký/Ž Mariánské Lázně 5.17
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 2 Ústí nad Labem 16.51
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) skok daleký/Ž/F 6 Ústí nad Labem 5.45
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž Stará Boleslav 5.35
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Ž 5 Stará Boleslav 5.33
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 5 Stará Boleslav 16.34
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž Kolín 5.21
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž Praha - Eden 5.46
18.08.2018 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov ) skok daleký/Ž/F Pacov 5.38
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 10 Kladno 5.21
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) skok daleký/Ž/F 6 Nové Město nad Metují 5.53
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) skok daleký/Ž 8 Tábor 5.68
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž/F 5 Pacov 5.35
19.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) skok daleký/Ž/F 5 Brno - stadion VUT 5.46
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 7 Praha - Eden 5.41
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 5 Praha - Eden 17.84
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž 9 Kladno 5.27
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 Kladno DNF
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž/F 6 Praha - Přátelství 5.38
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R05 3 Praha - Přátelství 13.01
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Přátelství DNS
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) skok daleký/Ž/F 4 Klatovy 5.27
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Klatovy 16.73
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) skok daleký/Ž Praha-Juliska 5.39