Karta atleta

Export do excelu
  • Slaninová Jana
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Taťána Netoličková
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.88 h Ostrava 14.01.2007
60 m 07.58 Cheb 12.08.2015
60 m 07.46 h Ostrava 16.02.2016
100 m 11.69 Praha - Juliska 19.05.2018
100 m 12.61 h Ostrava 22.01.2006
150 m 17.96 Cheb 12.08.2015
150 m 17.84 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.66 Třinec 09.06.2017
200 m 23.81 h Ostrava 16.02.2019
300 m 39.15 Olomouc 22.08.2012
300 m 38.72 h Ostrava 13.01.2018
400 m 53.35 Chorzów 22.08.2018
400 m 54.62 h Ostrava 06.02.2016
sprintérský trojboj 1665 Ostrava 26.09.2006
skok vysoký 1.35 h Třinec 25.01.2007

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.55 h Ostrava 12.02.2019
150 m 17.84 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.81 h Ostrava 16.02.2019
300 m 38.96 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
400 m 55.08 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/R2 2 Uherské Hradiště 11.65
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/FA Uherské Hradiště 11.83
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 200 m/Ž/B1 2 Uherské Hradiště 23.78
22.08.2018 Memoriał Kamilii Skolimowskiej 400 m/Ž/B2 5 Chorzów 53.35
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m/Ž/B01 2 Zlín 23.92
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/Ž/B01 2 Zlín 11.70
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 1 Kladno 11.80
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/R1 1 Kladno 24.62
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/F 4 Kladno 12.08
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/F Kladno 23.72
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/Ž/BA 2 Tábor 11.64
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 200 m/Ž/BA 3 Tábor 23.97
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/B01 3 Kladno 54.54
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/R2 2 Ostrava - Vítkovice 11.95
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 4 Ostrava - Vítkovice 24.05
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/Ž/FA Ostrava - Vítkovice 11.87
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 200 m/Ž/BB 5 Ostrava - Vítkovice 24.18
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/Ž/B1 1 Praha 23.74
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 200 m/Ž/B1 3 Turnov 24.32
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R1 1 Praha - Juliska 11.69
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B1 3 Praha - Juliska 23.75
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Juliska 11.72
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/Ž/F Olomouc 24.00
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/F Olomouc 12.03
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R03 1 Olomouc 12.00
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R3 2 Praha - Stromovka 07.57
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/R1 1 Praha - Stromovka 24.37
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/F 4 Praha - Stromovka 07.51
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/F Praha - Stromovka 23.96
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 1 Ostrava 07.52
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Ostrava 24.02
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F1 Ostrava 07.49
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Ostrava 24.37
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B1 1 Ostrava 55.42
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R2 7 Ostrava 07.59
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Ostrava 07.57
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F Ostrava DQ
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Ostrava 24.13
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Ž/B8 1 Ostrava 38.72
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/F7 Ostrava 18.04
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R 1 Ostrava - Vítkovice 07.70
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 07.61
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Ž/B1 2 Ostrava - Vítkovice 18.20