Karta atleta

Export do excelu
  • Kostecký Jan
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.40 Šumperk 22.4.2011
150 m 19.89 Šumperk 22.4.2011
300 m 42.34 Olomouc 17.8.2011
300 m 41.93 h Praha-Strahov 17.1.2014
400 m 56.34 Šumperk 21.9.2011
600 m 1:35.95 Šumperk 22.4.2011
800 m 2:02.20 Šumperk 14.5.2016
800 m 2:06.07 h Praha-Strahov 24.1.2014
1000 m 2:42.30 Zlín 17.8.2013
1000 m 2:43.75 h Praha-Strahov 17.1.2014
1500 m 4:07.13 Turnov 24.5.2016
1500 m 4:05.96 h Ostrava 13.2.2018
1 anglická míle 4:55.04 Litomyšl 6.8.2011
2000 m 6:16.35 Praha 6.5.2013
3000 m 09:20.51 Praha-Děkanka 9.5.2016
3000 m 08:54.57 h Ostrava 3.2.2018
5000 m 15:59.74 Hodonín 9.9.2017
10000 m 35:02.29 Hranice 30.6.2018
10 km silnice 33:34 Běchovice-Praha 30.9.2018
400 m překážek 64.75 Šumperk 1.7.2017
3000 m překážek 10:01.88 Břeclav 5.6.2016
Přespolní běh mílaři 13:14 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Beh do vrchu 54:27 Lipová-lázně-Šerák 9.8.2014
Běh do vrchu 0:48:21 Bělá pod Pradědem - Šerák 4.8.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
3000 m 09:14.62 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
10000 m 36:46.15 Hranice 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh mílaři/M 21 Kostelec-Alfrédov 13:14
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/M 17 Běchovice-Praha 33:34
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/M/F Šumperk DNS
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 5000 m/M/F Šumperk 16:07.04
04.08.2018 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Vrch/M/B 12 Bělá pod Pradědem - Šerák 0:48:21
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 10000 m/M 4 Hranice 35:02.29
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F Hranice DNS
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 5000 m/M/F Brno - stadion VUT DNS
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 1500 m/M/F Brno - stadion VUT DNS
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 3000 m př./M/F 5 Brno - stadion VUT 10:02.39
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m př./M/F Ostrava - Vítkovice 10:03.83
13.06.2018 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s) 3000 m/M/B1 5 Ústí nad Orlicí 09:26.29
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 3000 m/M/F Hranice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 1500 m/M/F Hranice 4:19.25
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 5000 m/M 5 Praha - Přátelství 16:06.71
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1500 m/M 8 Praha - Eden 4:11.49
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 3000 m př./M/B1 3 Olomouc 10:23.44
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 1500 m/M/B1 2 Olomouc 4:18.61
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 3000 m/M/F Praha - Přátelství DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 3000 m př./M/F Praha - Přátelství DNS
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 1500 m/M/B02 1 Olomouc 4:12.50
01.05.2018 VC města Přerova v běhu mužů na 1500 m (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1500 m/M/B01 3 Přerov 4:15.10
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 3000 m/M 14 Praha - Stromovka 09:05.79
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/B1 2 Ostrava 4:05.96
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M/B1 4 Ostrava 08:54.57
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m/M Ostrava 09:02.88