Karta atleta

Export do excelu
  • Zelinka Adam
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.27 Uherské Hradiště 19.08.2015
60 m 07.11 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 10.81 Praha-Strahov 02.06.2016
150 m 17.11 Olomouc 20.08.2014
150 m 16.54 h Praha - Strahov 20.01.2017
200 m 21.86 Plzeň 14.05.2016
200 m 22.11 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 35.10 Sušice 15.05.2018
400 m 47.49 Ostrava 20.06.2019
400 m 49.69 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 1:59.53 Turnov 28.05.2019
sprintérský trojboj 2386 Přerov 01.05.2014
skok daleký 7.70 Tábor 17.06.2016
skok daleký 7.68 h Praha-Stromovka 03.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.11 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 10.92 Praha 11.06.2019
150 m 16.67 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 22.29 h Praha-Stromovka 09.02.2019
400 m 47.49 Ostrava 20.06.2019
400 m 49.69 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 1:59.53 Turnov 28.05.2019
skok daleký 7.14 Praha - Juliska 24.08.2019
skok daleký 7.45 h Praha-Strahov 11.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 JBL JUMP FEST dálka/M Košice 7.28
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) dálka/M 6 Uherské Hradiště 6.75
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/M/F Zlín 7.48
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m/M/B02 1 Zlín 22.39
08.08.2018 III. atletická středa (Atletický klub Zlín) dálka/M/F Zlín 7.18
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) dálka/M/F 12 Kladno 5.68
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) dálka/M/F Nové Město nad Metují 7.43
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) dálka/M Tábor 7.59
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M/F 14 Ostrava - Vítkovice 6.62
15.06.2018 Messe Ried LA-Meeting dálka/M 4 Ried 6.93
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) dálka/M 9 Praha 7.39
31.05.2018 Tag der Überflieger dálka/M Essen 7.35
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) dálka/M Turnov 7.49
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) dálka/M 5 Praha - Juliska 7.39
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 5 Praha - Juliska 21.91
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B02 3 Sušice 35.10
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) dálka/M Praha - Stromovka 7.33
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/M/F Ostrava 7.16
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M Praha-Stromovka 7.68
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M Praha-Strahov 7.19
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F2 Praha-Stromovka 7.35
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/M/F 4 Jablonec nad Nisou 7.15
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M Praha - Strahov 7.16
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) dálka/M Praha-Strahov 7.10