Karta atleta

Export do excelu
  • Mäki Kristiina
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Pavel Tunka
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
300 m 46.98 Pardubice 25.06.2006
400 m 59.71 Ostrava 16.05.2015
400 m 58.74 h Praha-Strahov 24.01.2014
800 m 2:02.21 Szczecin 15.08.2018
800 m 2:10.25 h Praha-Strahov 24.01.2014
1000 m 2:45.07 Pliezhausen 12.05.2019
1000 m 2:49.31 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:06.61 Doha 27.09.2019
1500 m 4:11.28 h PORTLAND 17.03.2016
2000 m 5:42.71 NR Ostrava 17.06.2014
2000 m 5:51.15 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 08:51.69 Braunschweig 21.06.2014
3000 m 08:58.88 h Karlsruhe 31.01.2015
5000 m 15:31.15 NR Sligo 23.06.2016
10000 m 35:19.37 Domažlice 04.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:04.02 Gliwice 02.06.2019
800 m 2:11.02 h Praha - Strahov 07.01.2019
1000 m 2:45.07 Pliezhausen 12.05.2019
1000 m 2:49.31 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:06.61 Doha 27.09.2019
1500 m 4:12.18 h Ostrava 12.02.2019
2000 m 5:51.15 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 09:20.60 h Ulsteinvik 25.01.2019
5000 m 16:34.46 Praha - Juliska 24.08.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 1500 m/Ž Uherské Hradiště 4:46.19
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 3000 m/Ž Uherské Hradiště 09:20.10
22.08.2018 Memoriał Kamilii Skolimowskiej 1500 m/Ž 5 Chorzów 4:06.71
15.08.2018 Memoriał Wiesława Maniaka 800 m/Ž 6 Szczecin 2:02.21
06.08.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY V ATLETICE 1500 m/Ž/R1 7 Berlín 4:10.35
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/R3 1 Kladno 2:11.89
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 5000 m/Ž Kladno 16:34.69
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:12.27
19.07.2018 Kalevi kisat 1500 m/Ž Jyväskylä 4:29.80
19.07.2018 Kalevi kisat 5000 m/Ž Jyväskylä 16:11.72
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 800 m/Ž/BA Tábor DNF
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 2:06.14
22.06.2018 Meeting Madrid 1500 m/Ž 8 Madrid 4:12.46
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 1500 m/Ž 10 Ostrava - Vítkovice 4:11.74
08.06.2018 64. ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego 1500 m/Ž 9 Chorzów 4:11.18
01.06.2018 Meeting National 1 de Belfort Montbéliard 1500 m/Ž/B4 7 Montbéliard 4:11.94
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 800 m/Ž/B1 1 Turnov 2:05.22
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/Ž Praha - Juliska 2:07.49