Karta atleta

Export do excelu
  • Šorm Patrik
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Dalibor Kupka
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.18 Cheb 27.07.2017
60 m 07.03 h Praha-Stromovka 26.01.2016
100 m 10.66 Jablonec nad Nisou 30.08.2014
150 m 16.10 Cheb 02.08.2016
150 m 16.20 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 21.02 Kolín 07.09.2014
200 m 21.15 h Praha - Stromovka 17.02.2018
300 m 32.50 Ostrava 27.06.2017
300 m 33.58 h Praha-Stromovka 19.01.2016
400 m 46.13 Linz 17.06.2018
400 m 46.49 h Praha-Stromovka 21.02.2015
500 m 1:01.97 Turnov 19.05.2015
500 m 1:02.21 h Praha - Stromovka 17.01.2017
600 m 1:23.98 h Praha-Strahov 15.01.2010
800 m 1:53.59 Ostrava 30.05.2011
800 m 1:54.49 h Coque 04.02.2012
1000 m 2:33.65 Uherské Hradiště 02.05.2010
1000 m 2:53.71 h Praha-Strahov 23.01.2009
1500 m 4:24.43 Praha - Eden 09.06.2009
1500 m 4:44.72 h Praha-Stromovka 31.01.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.21 Cheb 20.08.2019
100 m 10.88 Praha - Eden 05.07.2019
150 m 16.30 Cheb 20.08.2019
150 m 16.32 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 21.35 Praha - Eden 05.07.2019
300 m 34.08 h Praha-Strahov 18.01.2019
400 m 46.73 Brno 26.07.2019
400 m 46.83 h Ostrava 16.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/M/B01 2 Cheb 33.61
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 200 m/M/B1 6 Uherské Hradiště 21.23
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 400 m/M/B1 2 Uherské Hradiště 47.76
06.08.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY V ATLETICE 400 m/M/R3 5 Berlín 46.52
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/R2 1 Kladno 47.19
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/F Kladno 46.64
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B1 6 Ostrava - Vítkovice 21.32
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B1 1 Ostrava - Vítkovice 46.39
26.06.2018 Copenhagen Athletics Games 400 m/M 5 Kopenhagen 46.83
17.06.2018 Union Leichtathletik Gala 400 m/M/B2 2 Linz 46.13
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/M 8 Ostrava - Vítkovice 46.74
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M Praha 46.23
27.05.2018 Lekkoatletyczny Mityng Gwiazd 400 m/M Radom 46.84
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B1 5 Praha - Juliska 21.42
01.03.2018 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE 400 m/M/R5 3 Birmingham 46.99
01.03.2018 HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA V ATLETICE 400 m/M/S1 5 Birmingham 47.04
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R3 1 Praha - Stromovka 21.27
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 200 m/M/F Praha - Stromovka 21.15
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B1 1 Praha - Stromovka 46.68
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B1 2 Praha-Stromovka 47.74
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 400 m/M/B3 1 Vídeň 46.98
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 21.59