Karta atleta

Export do excelu
  • César David
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.19 Břeclav 09.08.2017
60 m 07.20 h Vídeň 12.02.2011
100 m 11.24 Pacov 15.09.2013
150 m 17.00 Holešov 01.05.2019
150 m 17.08 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m 22.17 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
200 m 22.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
300 m 34.82 Břeclav 09.08.2017
300 m 35.74 h Ostrava 17.01.2017
400 m 47.48 Třinec 09.06.2017
400 m 48.71 h Ostrava 16.02.2019
500 m 1:07.44 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
600 m 1:22.87 Ostrava - Vítkovice 20.08.2019
600 m 1:22.68 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
800 m 2:00.29 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
sprintérský trojboj 2357 Třebíč 09.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 17.08 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m 22.47 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2020
300 m 36.04 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
400 m 49.06 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
500 m 1:07.44 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/M/B01 5 Ústí nad Labem 50.80
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B2 3 Ostrava - Vítkovice 48.54
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 1 Ostrava - Vítkovice 22.27
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 400 m/M/B01 1 Brno - stadion VUT 49.50
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 200 m/M/B01 3 Brno - stadion VUT 22.27
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/M/B1 4 Ostrava - Vítkovice 48.24
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B1 6 Praha 48.65
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B1 6 Praha - Juliska 49.22
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B3 7 Praha - Juliska 22.58
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R3 3 Praha - Stromovka 48.83
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala 200 m/M/B5 2 Vídeň 22.99
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala 400 m/M/B3 1 Vídeň 49.39
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 2 Ostrava 22.79
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B1 3 Ostrava 22.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B2 2 Ostrava 49.50
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 400 m/M/B7 2 Vídeň 49.84
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B1 2 Ostrava 50.65
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B2 Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B1 3 Ostrava 17.30
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B1 2 Ostrava 35.94
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 600 m/M/B1 1 Ostrava - Vítkovice 1:22.68