Karta atleta

Export do excelu
  • Grabmüller Adam
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.04 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 06.92 h Praha - Stromovka 25.2.2017
100 m 10.79 Hodonín 29.8.2015
150 m 16.63 Cheb 4.9.2018
150 m 16.54 h Praha - Strahov 20.1.2017
200 m 22.02 Praha - Eden 21.8.2018
200 m 22.14 h Praha - Stromovka 4.2.2017
300 m 36.02 Praha 10.5.2013
300 m 37.07 h Praha-Strahov 9.1.2015
400 m 50.95 Praha 24.5.2014
1000 m 2:46.45 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
1500 m 4:42.83 Stará Boleslav 24.5.2013
60 m překážek 08.61 h Praha-Stromovka 18.2.2012
110 m překážek 15.16 Jablonec nad Nisou 22.6.2013
200 m překážek 25.40 Bílina 6.8.2013
400 m překážek 57.66 Praha 26.6.2014
sprintérský trojboj 2567 Bílina 18.8.2018
sedmiboj hala 4713 h Praha-Stromovka 7.2.2014
desetiboj 5907 Stará Boleslav 24.5.2013
vrhačský trojboj 1105 Praha 13.9.2011
hod diskem 1kg 25.93 Praha 14.6.2009
hod diskem 1,5kg 26.64 Praha 13.9.2011
hod diskem 1,75kg 24.97 Stará Boleslav 19.5.2012
hod diskem 2kg 22.81 Liberec 8.5.2012
hod oštěpem 700g 25.90 Děčín 14.8.2010
hod oštěpem 800g 29.47 Praha 24.5.2014
vrh koulí 4kg 09.77 Praha - Kotlářka 17.9.2009
vrh koulí 5kg 10.61 Praha 1.6.2011
vrh koulí 6kg 10.90 Praha 14.5.2013
vrh koulí 6kg 10.31 h Jablonec nad Nisou 21.1.2012
vrh koulí 7,26kg 09.48 Liberec 8.5.2012
vrh koulí 7,26kg 09.66 h Praha-Stromovka 7.2.2014
skok daleký 6.93 Brno 21.9.2013
skok daleký 6.80 h Praha-Strahov 11.1.2019
trojskok 13.20 Praha 28.9.2013
trojskok 13.30 h Praha-Stromovka 18.2.2012
skok o tyči 3.60 Praha 5.9.2013
skok o tyči 3.70 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
skok vysoký 1.80 Stará Boleslav 24.5.2013
skok vysoký 1.81 h Jablonec nad Nisou 12.1.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.97 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 10.84 Praha 11.6.2019
200 m 22.63 Praha - Eden 30.5.2019
200 m 22.52 h Praha - Stromovka 2.2.2019
skok daleký 6.80 h Praha-Strahov 11.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 60 m/M/B01 2 Cheb 07.18
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/M/B01 3 Cheb 16.63
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/M/R2 4 Uherské Hradiště 10.85
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/M/FB Uherské Hradiště 10.89
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 200 m/M/B2 6 Uherské Hradiště 22.29
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 3 Praha - Eden 10.82
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 2 Praha - Eden 22.02
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) sprint. tr/M 4 Bílina 2567
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 200 m/M/B01 4 Bílina 22.29
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 100 m/M/B01 4 Bílina 11.07
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 60 m/M/B01 2 Bílina 07.04
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 5 Kladno 11.02
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/R3 4 Kladno 22.29
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 200 m/M/B3 2 Nové Město nad Metují 22.22
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/M/R2 4 Tábor 10.95
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/R2 5 Ostrava - Vítkovice 11.06
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/M/FB 5 Ostrava - Vítkovice 10.93
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 100 m/M/R01 3 Brno - stadion VUT 10.83
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 100 m/M/F Brno - stadion VUT 10.71
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 100 m/M/B2 6 Ostrava - Vítkovice 10.94
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R04 MS Praha - Eden 11.06
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R2 2 Praha - Přátelství 11.06
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/F Praha - Přátelství 10.88
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B01 1 Praha - Eden 11.09
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 1 Praha - Eden 22.44
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 100 m/M/B2 4 Turnov 11.16
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/R3 5 Praha - Juliska 10.96
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/M/FB 5 Praha - Juliska 11.00
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R01 2 Praha - Přátelství 11.37
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/FB Praha - Přátelství 11.35
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B02 2 Praha - Eden 16.84
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B01 1 Praha - Eden 07.04
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 6 Praha - Stromovka 07.10
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R1 8 Ostrava 07.19
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 Ostrava DNS
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F2 Ostrava 07.16
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B5 1 Praha-Stromovka 22.61
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FB Praha-Stromovka 07.05
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R1 3 Praha-Stromovka 07.11
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/M/R01 MS Praha - Stromovka 07.28
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/M/B06 MS Praha - Stromovka 22.83
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 07.17
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F2 5 Praha-Stromovka 6.54
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B3 2 Praha - Strahov 16.88
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B22 1 Praha - Strahov 16.82
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B2 4 Praha-Stromovka 07.24
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B18 Praha-Stromovka DQ
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B19 4 Praha-Stromovka 07.26
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B8 1 Praha - Strahov 17.09
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B27 1 Praha - Strahov 16.98
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 6 Praha - Stromovka 07.24
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B11 4 Praha - Stromovka 07.20