Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Koudelová
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: Rudová Iveta
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 910 1013
    100 m př. 114 1140
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
2 1 - 4 - - 1 - - 1 1 - 4 1 -
4 5 - - - - - - - 3 2 - - - -
- 1 - - - - 1 - - - - - - 2 -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Žádná medaile
Rekordy ČR
Dráha Žákyně
100 m překážek 13.78 +1.5 Tábor 27.06.2009

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.5 h Otrokovice 09.03.2006
60 m 07.66 h Praha - Stromovka 24.01.2017
60 m 07.76 Kolín 23.08.2017
100 m 11.81 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
150 m 17.96 Praha 08.05.2015
150 m 18.00 h Praha-Strahov 15.01.2016
200 m 25.47 h Praha-Stromovka 20.02.2010
200 m 24.52 Praha - Juliska 13.05.2017
300 m 46.49 Olomouc 17.05.2006
300 m 44.46 h Bratislava 02.02.2008
600 m 2:08.6 Uherské Hradiště 26.04.2006
800 m 2:54.4 Uherské Hradiště 14.09.2006
40 yardů př. 06.7 h Otrokovice 09.03.2006
60 m překážek 11.5 Uherské Hradiště 26.04.2006
60 m překážek (0.76/7.70) 09.91 h Ostrava 13.01.2007
60 m překážek (0.76/7.70) 09.64 Ústí nad Labem 20.06.2007
60 m překážek (0.76/8.50) 08.57 h Praha-Stromovka 26.02.2011
60 m překážek (0.84) 08.19 h Praha - Stromovka 25.02.2017
100 m překážek (0.76/8.50) 13.68 Tábor 25.06.2010
100 m překážek (0.84) 13.12 Tábor 17.06.2016
200 m překážek (0.76) 28.18 Olomouc 26.09.2009
200 m překážek (0.76) 28.15 Chodov 03.05.2014
300 m překážek (0.76) 43.46 Ostrava 18.06.2011
skok vysoký 1.29 h Otrokovice 09.03.2006
skok vysoký 1.30 Uherský Brod 15.05.2007
skok daleký 4.32 h Otrokovice 27.01.2006
skok daleký 4.41 Uherské Hradiště 14.09.2006
hod oštěpem 600g 16.94 Olomouc 26.09.2009
hod kriketovým míčkem 41.37 Uherské Hradiště 14.09.2006
sprintérský trojboj 2768 Kolín 23.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 11.99 Praha - Juliska 19.05.2018
60 m překážek (0.84) 08.28 h Praha - Stromovka 17.02.2018
100 m překážek (0.84) 13.30 Praha 04.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/R1 2 Uherské Hradiště 11.94
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m/Ž/FA 5 Uherské Hradiště 12.10
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 4 Uherské Hradiště 13.85
22.08.2018 Memoriał Kamilii Skolimowskiej 100 m překážek (0.84)/Ž 7 Chorzów 14.00
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 1 Kladno 13.76
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Kladno 13.75
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Nové Město nad Metují DQ
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/Ž/BA 7 Tábor 11.97
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž 6 Tábor 14.27
09.06.2018 19. Zeulenroda Meeting 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 3 Zeulenroda 13.61
09.06.2018 19. Zeulenroda Meeting 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 3 Zeulenroda 14.05
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 1 Praha - Přátelství 13.45
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m překážek (0.84)/Ž Praha 13.37
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 100 m překážek (0.84)/Ž 6 Praha 13.30
29.05.2018 XVII European Athletic Festival 100 m překážek (0.84)/Ž/R2 8 Bydhošť 13.87
26.05.2018 Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, sk. B 100 m překážek (0.84)/Ž Tampere 13.91
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R1 5 Praha - Juliska 11.99
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Praha - Juliska 13.33
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Juliska 11.96
13.05.2018 Meeting Elite de Montgeron 100 m překážek (0.84)/Ž/R1 4 Montgeron 13.62
13.05.2018 Meeting Elite de Montgeron 100 m překážek (0.84)/Ž/F1 8 Montgeron 13.61
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/R2 1 Praha - Stromovka 08.38
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Stromovka 08.28
10.02.2018 Mítink EA 60 m překážek (0.84)/Ž/R2 3 Linec 08.45
10.02.2018 Mítink EA 60 m překážek (0.84)/Ž/F 5 Linec 08.43
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R4 Praha-Stromovka DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Praha-Stromovka 08.48
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R1 1 Praha-Stromovka 08.57
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m/Ž/R02 MS Praha - Stromovka 07.83
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m překážek (0.84)/Ž/B03 MS Praha - Stromovka 08.48
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/R 2 Jablonec nad Nisou 08.43
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/R02 2 Jablonec nad Nisou 07.72
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/F Jablonec nad Nisou 08.33
20.01.2018 Jablonecká hala 2018 (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/F 5 Jablonec nad Nisou 07.81
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 08.41
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 07.70