Karta atleta

Export do excelu
  • Hübner Kryštof
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Jan Dvořák
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.63 Hradec Králové 06.09.2017
100 m 11.96 Litomyšl 03.08.2013
150 m 19.04 Nové Město nad Metují 19.05.2012
200 m 23.85 Svitavy 07.09.2013
300 m 38.83 Nové Město nad Metují 19.05.2012
300 m 38.95 h Praha-Strahov 11.01.2013
400 m 50.31 Svitavy 07.09.2013
400 m 52.66 h Praha-Stromovka 29.01.2013
600 m 1:24.3 Brno 18.07.2016
600 m 1:27.43 h Praha-Strahov 11.01.2013
800 m 1:53.15 Kladno 28.07.2018
800 m 1:55.31 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 4:35.3 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
110 m překážek 17.18 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
300 m překážek 40.93 Pardubice 16.09.2012
400 m překážek 55.84 Pardubice 13.09.2014
sprintérský trojboj 2005 Hradec Králové 05.09.2018
desetiboj 4866 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
hod diskem 1,5kg 23.79 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
hod oštěpem 700g 28.71 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
vrh koulí 5kg 12.18 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
skok daleký 5.21 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
skok o tyči 1.81 Ústí nad Orlicí 06.10.2012
skok vysoký 1.57 Ústí nad Orlicí 06.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:55.31 h Praha - Stromovka 01.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m př./M/B02 1 Ústí nad Labem 56.34
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/M/B01 6 Ústí nad Labem 1:56.71
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M 9 Hradec Králové 2005
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B02 2 Hradec Králové 24.00
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B02 3 Hradec Králové 11.99
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B03 5 Hradec Králové 07.67
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B02 4 Jablonec nad Nisou 52.60
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/M/F 5 Jablonec nad Nisou 1:56.72
18.08.2018 Cena města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov ) 400 m/M/B01 3 Pacov 51.48
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/R2 2 Kladno 1:53.15
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F 7 Kladno 1:54.59
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 800 m/M/BB 2 Tábor 1:54.54
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 800 m/M/F Mladá Boleslav 1:56.76
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B02 2 Mladá Boleslav 52.29
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 800 m/M/F Brno - stadion VUT 1:57.66
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/M/B2 2 Ostrava - Vítkovice 1:54.59
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/M/B02 Nové Město nad Metují DNS
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 800 m/M/B01 3 Nové Město nad Metují 1:55.23
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 800 m/M/B1 5 Praha 1:54.56
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/M/B01 3 Kolín 1:54.97
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B03 Kolín DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B01 1 Praha - Přátelství 1:54.22