Karta atleta

Export do excelu
  • Vít Molva
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Molva Vít
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.50 Jihlava 05.09.2009
60 m 08.41 Pacov 09.05.2010
60 m 07.27 h Praha - Strahov 15.01.2022
100 m 11.77 Nová Včelnice 04.05.2019
200 m 28.84 Brno 30.06.2009
300 m 52.12 h Praha-Strahov 25.01.2009
400 m 54.89 Pacov 13.07.2019
1000 m 3:26.56 Pacov 16.08.2009
1000 m 2:59.49 h Praha - Stromovka 10.02.2019
1500 m 5:04.68 Nová Včelnice 05.05.2019
60 m překážek [106,7 cm] 08.35 h Praha - Stromovka 04.02.2023
60 m překážek [91,4 cm] 09.79 h Praha-Strahov 16.01.2011
60 m překážek [83,8 cm] 09.64 h Praha-Strahov 16.01.2010
100 m překážek [83,8cm] 16.12 Stará Boleslav 28.05.2010
110 m překážek [106,7 cm] 15.03 Praha - Strahov 20.08.2022
110 m překážek [99,1 cm] 16.95 Třebíč 31.08.2014
110 m překážek [91,4 cm] 17.04 Pacov 08.09.2012
200 m překážek [76,2 cm] 31.82 Jihlava 02.05.2010
300 m překážek [91,4 cm] 44.84 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2018
skok vysoký 2.06 h Pardubice 23.01.2016
skok vysoký 2.02 Praha - Eden 02.09.2017
skok o tyči 4.00 h Praha - Stromovka 09.02.2020
skok o tyči 3.82 České Budějovice 04.07.2020
skok daleký 6.69 h Praha - Stromovka 12.02.2022
skok daleký 6.54 Praha - Eden 28.05.2022
trojskok 13.73 h Otrokovice 03.03.2016
trojskok 13.59 Stará Boleslav 25.08.2018
vrh koulí 4kg 08.93 Pacov 09.05.2010
vrh koulí 5kg 08.20 Pacov 14.05.2011
vrh koulí 6kg 08.84 Pacov 13.07.2013
vrh koulí 6kg 09.45 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
vrh koulí 7,26kg 10.62 Nová Včelnice 24.07.2021
vrh koulí 7,26kg 11.31 h Praha - Strahov 07.01.2023
hod diskem 1kg 23.97 Stará Boleslav 28.05.2010
hod diskem 1,5kg 23.36 Pacov 15.05.2011
hod diskem 1,75kg 23.07 Pacov 14.07.2013
hod diskem 2kg 26.73 Nová Včelnice 05.05.2019
hod kladivem 4kg 22.94 Pacov 13.06.2010
hod kladivem 6kg 22.20 Pacov 25.08.2013
hod kladivem 7,26kg 22.80 Praha - Eden 26.05.2019
hod oštěpem 600g 27.38 Stará Boleslav 28.05.2010
hod oštěpem 700g 18.51 Pacov 15.05.2011
hod oštěpem 800g 33.12 Nová Včelnice 06.07.2020
sedmiboj hala [M] 4931 h Praha - Stromovka 13.02.2022
devítiboj 3668 Stará Boleslav 28.05.2010
desetiboj [Dci] 3153 Pacov 15.05.2011
desetiboj [J] 4343 Pacov 14.07.2013
desetiboj [M] 5710 Nová Včelnice 04.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
110 m překážek [106,7 cm] 16.13 Praha - Eden 09.06.2018
300 m překážek [91,4 cm] 44.84 Praha - Podvinný mlýn 16.09.2018
skok vysoký 2.00 h Hustopeče 27.01.2018
skok vysoký 1.93 Pacov 30.06.2018
trojskok 13.59 Stará Boleslav 25.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.10.2018 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém a Vrhačské odpoledne (TJ VS Tábor) skok vysoký/M/F Tábor 1.91
16.09.2018 Uzavřené oddílové závody (A. C. Sparta Praha) 300 m překážek [91,4 cm]/M/F Praha - Podvinný mlýn 44.84
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/M 5 Stará Boleslav 13.59
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 110 m překážek [106,7 cm]/M/F 4 Stará Boleslav 16.39
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok vysoký/M Stará Boleslav 1.92
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/M/F Pacov 1.93
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B01 4 Pacov 16.47
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/M/F 4 Pacov 13.43
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M 4 Praha - Eden 13.36
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 6 Praha - Eden 1.92
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B02 2 Praha - Eden 16.13
30.05.2018 3. Aschheimer Hochsprungmeeting mit Musik skok vysoký/M 8= Aschheim 1.90
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 7 Kladno 12.86
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/M 4 Kladno 1.92
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek [106,7 cm]/M/B02 3 Kladno 16.34
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/M/F Praha - Přátelství 1.91
24.02.2018 20. Hochsprung-Meeting mit Musik skok vysoký/M 5 Hof 1.95
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M 9 Praha - Stromovka 1.96
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M Praha-Stromovka 1.99
27.01.2018 Hustopečské skákání AGROTEC 2018 (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/M 11= Hustopeče 2.00
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) skok vysoký/M 4 Praha-Strahov 1.90
06.01.2018 Landesoffenes Hochsprungmeeting skok vysoký/M Essing 1.96