Karta atleta

Export do excelu
  • Netymach Vojtěch
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.88 Přerov 01.05.2017
60 m 06.76 h Praha-Stromovka 15.02.2014
100 m 10.71 Hradec Králové 07.06.2014
150 m 17.60 Litomyšl 13.06.2010
150 m 17.12 h Praha-Strahov 13.01.2012
200 m 21.95 Třinec 09.06.2017
200 m 22.16 h Praha-Stromovka 22.02.2014
300 m 41.10 Pardubice 17.05.2009
300 m 37.69 h Praha-Stromovka 12.01.2013
400 m 53.31 Nové Město nad Metují 11.05.2013
800 m 2:39.8 Pardubice 07.05.2008
1000 m 3:04.10 Opava 25.06.2011
1000 m 3:05.28 h Praha-Stromovka 11.02.2011
60 m překážek 09.26 h Praha-Stromovka 12.02.2010
100 m překážek 14.5 Chrudim 20.06.2010
sprintérský trojboj 2621 Přerov 01.05.2017
sedmiboj hala 4112 h Praha-Stromovka 11.02.2011
devítiboj 4742 Stará Boleslav 28.05.2010
čtyřboj 2462 Šumperk 18.06.2010
hod diskem 1kg 34.79 Stará Boleslav 28.05.2010
hod kladivem 6kg 12.00 Pardubice 16.09.2012
hod oštěpem 600g 41.32 Pardubice 16.05.2010
hod oštěpem 800g 37.15 Pardubice 28.08.2013
hod kriketovým míčkem 54.02 Pardubice 07.05.2008
vrh koulí 4kg 10.79 Opava 25.06.2011
vrh koulí 4kg 10.42 h Praha-Stromovka 12.02.2010
vrh koulí 5kg 09.46 h Praha-Stromovka 11.02.2011
skok daleký 6.05 Opava 25.06.2011
skok daleký 6.07 h Praha-Stromovka 11.02.2011
skok o tyči 3.00 Pardubice 09.05.2010
skok o tyči 3.40 h Praha-Stromovka 11.02.2011
skok vysoký 1.59 Stará Boleslav 28.05.2010
skok vysoký 1.66 h Praha-Stromovka 11.02.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/B03 4 Ústí nad Labem 24.49
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/FB Ústí nad Labem 11.76
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/M/R01 5 Ústí nad Labem 11.72
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 Jablonec nad Nisou DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 Jablonec nad Nisou DNS
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 7 Kladno 11.29
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FB Mladá Boleslav 11.38
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R03 3 Mladá Boleslav 11.34
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B02 Mladá Boleslav DNS
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/M/FB Nové Město nad Metují 11.16
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 100 m/M/R02 3 Nové Město nad Metují 11.38
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/M/B03 1 Nové Město nad Metují 23.08
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R03 4 Kolín 11.23
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB Kolín 11.10
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B03 3 Kolín 23.07
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M Přerov 2533
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 1 Přerov 06.96
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 2 Přerov 11.08
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 5 Přerov 22.92
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 4 Praha - Stromovka 06.95
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/FA MS Praha-Stromovka 06.87
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R3 MS Praha-Stromovka 06.88
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B1 1 Praha-Strahov 06.96
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/M/B11 2 Praha-Strahov 06.96
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m/M Nehvizdy 06.98
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B1 3 Praha-Stromovka 07.04
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B19 2 Praha-Stromovka 07.13
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) 60 m/M/B1 4 Praha-Strahov 07.02