Karta atleta

Export do excelu
  • Jakschová Tereza
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.11 Praha - Eden 3.5.2019
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.74 Praha - Juliska 11.5.2019
150 m 20.35 Praha-Eden 6.5.2016
150 m 21.03 h Praha-Strahov 11.1.2013
200 m 26.83 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.74 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.33 Praha - Eden 3.5.2019
300 m 47.03 h Praha-Strahov 16.1.2015
400 m 68.97 Praha 7.6.2013
800 m 3:12.21 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
60 m překážek 11.29 h Praha-Stromovka 20.1.2015
sprintérský trojboj 2038 Praha - Děkanka 19.6.2017
pětiboj hala 1424 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
hod oštěpem 600g 23.73 Praha 3.9.2014
vrh koulí 3kg 07.34 Praha 1.6.2011
vrh koulí 4kg 06.53 Praha 13.5.2014
vrh koulí 4kg 07.50 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
skok daleký 4.80 Praha-Juliska 20.5.2016
skok daleký 4.58 h Praha-Strahov 11.1.2016
skok vysoký 1.27 h Jablonec nad Nisou 10.1.2015
chůze dráha 3000 m 24:49.54 Jablonec nad Nisou 28.9.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.11 Praha - Eden 3.5.2019
60 m 08.14 h Praha - Stromovka 2.2.2019
100 m 12.74 Praha - Juliska 11.5.2019
200 m 26.83 Třebíč 18.5.2019
200 m 26.74 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.33 Praha - Eden 3.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/R01 MS Praha - Eden 13.25
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B05 MS Praha - Eden 27.63
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R04 MS Kladno 13.34
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B05 MS Kladno 27.58
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B08 3 Praha - Přátelství 27.92
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R02 5 Praha - Přátelství 13.37
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B02 7 Praha - Eden 45.06
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 08.15
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B5 2 Praha-Stromovka 27.54
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FB 4 Praha-Stromovka 08.32
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R3 2 Praha-Stromovka 08.29
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B5 7 Praha-Stromovka 08.52
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 1 Praha-Stromovka 08.49
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B14 5 Praha-Stromovka 08.52