Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Maříková
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.63 h Praha - Stromovka 21.01.2020
60 m 08.61 Praha - Eden 29.05.2020
100 m 13.80 Praha - Juliska 11.05.2019
150 m 20.87 Kutná Hora 04.09.2018
150 m 21.32 h Praha - Strahov 17.01.2020
200 m 28.37 Praha - Eden 05.07.2019
200 m 28.78 h Praha - Stromovka 28.01.2020
300 m 45.00 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 46.10 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 65.02 Praha-Eden 10.08.2019
800 m 2:35.56 Praha - Juliska 13.10.2019
800 m 2:41.57 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
1500 m 5:56.32 Praha-Eden 11.08.2019
60 m překážek (0.84) 09.99 h Praha - Stromovka 21.01.2020
100 m překážek (0.84) 16.63 Pardubice 22.06.2019
200 m překážek (0.76) 32.40 Praha - Juliska 10.09.2019
400 m překážek (0.76) 69.99 Pardubice 22.06.2019
skok vysoký 1.38 Praha - Eden 11.08.2018
skok vysoký 1.39 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
skok o tyči 2.50 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
skok o tyči 2.85 Pardubice 22.06.2019
skok daleký 4.84 Praha - Eden 17.06.2017
skok daleký 4.51 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 4kg 08.91 Praha-Eden 10.08.2019
vrh koulí 4kg 08.05 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
hod diskem 1kg 21.23 Praha-Eden 11.08.2019
hod oštěpem 600g 29.19 Praha - Juliska 13.10.2019
pětiboj hala [Z] 2584 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
sedmiboj [Z] 3610 Praha - Juliska 13.10.2019
desetiboj 4512 Praha-Eden 11.08.2019
sprintérský trojboj 1627 Hradec Králové 06.09.2017
vrhačský trojboj 1047 Praha - Juliska 19.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.67 h Jablonec nad Nisou 07.02.2018
100 m 14.05 Praha - Eden 10.09.2018
150 m 21.87 h Jablonec nad Nisou 07.02.2018
150 m 20.87 Kutná Hora 04.09.2018
200 m 29.17 h Praha-Stromovka 04.02.2018
200 m 28.96 Praha - Eden 21.08.2018
400 m 66.29 Praha - Eden 11.08.2018
800 m 2:51.85 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
800 m 2:45.02 Bílina 06.05.2018
1500 m 6:06.74 Praha - Eden 12.08.2018
60 m překážek (0.84) 10.88 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m překážek (0.84) 17.55 Praha - Přátelství 12.05.2018
skok vysoký 1.28 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok vysoký 1.38 Praha - Eden 11.08.2018
skok o tyči 2.50 h Jablonec nad Nisou 14.02.2018
skok o tyči 2.40 Plzeň 09.06.2018
skok daleký 4.37 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
skok daleký 4.74 Praha - Eden 11.08.2018
vrh koulí 4kg 07.77 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
vrh koulí 4kg 07.85 Bílina 05.05.2018
hod diskem 1kg 17.26 Praha - Eden 12.08.2018
hod oštěpem 600g 25.60 Praha - Eden 21.08.2018
pětiboj hala [Z] 2150 h Jablonec nad Nisou 14.01.2018
sedmiboj [Z] 2998 Bílina 06.05.2018
desetiboj 3893 Praha - Eden 12.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B02 4 Praha - Eden 14.05
04.09.2018 HESU meeting Zuzany Hejnové (HESU Sportovní akademie Zuzany Hejnové) 150 m/Ž/F 4 Kutná Hora 20.87
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 2 Sušice 18.68
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok daleký/Ž 11 Sušice 4.40
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) skok o tyči/Ž 5= Sušice 2.00
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž 5 Praha - Eden 25.60
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B04 4 Praha - Eden 28.96
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž 10 Praha - Eden 4.49
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) desetiboj/Ž Praha - Eden 3893
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž Praha - Eden 14.52
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok daleký/Ž Praha - Eden 4.74
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž Praha - Eden 07.52
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Ž Praha - Eden 1.38
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž Praha - Eden 66.29
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž Praha - Eden 20.11
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) hod diskem 1kg/Ž Praha - Eden 17.26
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Ž Praha - Eden 2.20
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž Praha - Eden 21.79
12.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž Praha - Eden 6:06.74
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Ž Vlašim 2.35
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 4 Vlašim 18.57
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B03 3 Praha - Eden 29.38
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/F Praha - Eden 17.72
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 4 Plzeň 17.85
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) skok o tyči/Ž 4 Plzeň 2.40
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž/F 10 Praha - Přátelství 2.28
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž/F Praha - Přátelství DNS
13.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B10 Praha - Přátelství DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m překážek (0.84)/Ž/R02 6 Praha - Přátelství 17.55
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj [Z]/Ž Bílina 2998
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Ž/B 3 Bílina 29.28
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Ž Bílina 2:45.02
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m překážek (0.84)/Ž Bílina 17.91
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) hod oštěpem 600g/Ž/F Bílina 20.09
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) vrh koulí 4kg/Ž/F Bílina 07.85
06.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok daleký/Ž/F Bílina 4.26
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) skok vysoký/Ž/F Bílina 1.29
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B03 6 Jablonec nad Nisou 08.94
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Ž/F 6= Jablonec nad Nisou 2.50
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Ž/B3 1 Jablonec nad Nisou 08.67
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 150 m/Ž/B5 2 Jablonec nad Nisou 21.87
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B5 4 Praha-Stromovka 29.17
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R2 5 Praha-Stromovka 08.77
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Ž 4 Praha-Stromovka 2.25
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B4 5 Praha-Strahov 08.84
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B14 4 Praha-Strahov 08.77
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž 7= Praha-Strahov 2.40
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 8 Praha-Stromovka 08.86
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B14 4 Praha-Stromovka 08.78
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B9 4 Praha-Stromovka 29.44
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B8 4 Praha - Strahov 21.88
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž 7 Praha - Strahov 2.40
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž/B3 7 Praha-Stromovka 10.88
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B10 5 Praha-Stromovka 09.05
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.84)/Ž 6 Jablonec nad Nisou 11.01
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/F 6 Jablonec nad Nisou 2:51.85
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Ž 6 Jablonec nad Nisou 4.37
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 4kg/Ž 4 Jablonec nad Nisou 07.77
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj hala [Z]/Ž 6 Jablonec nad Nisou 2150
14.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Ž 6 Jablonec nad Nisou 1.28
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B4 3 Praha - Stromovka 08.75
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/Ž/F1 11 Praha - Stromovka 4.35