Karta atleta

Export do excelu
  • Kubátová Anna
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.91 Praha - Kotlářka 14.09.2017
60 m 08.80 h Praha-Stromovka 16.01.2018
100 m 14.44 Praha - Kotlářka 14.09.2017
200 m 30.77 Praha - Kotlářka 08.09.2016
sprintérský trojboj 1520 Praha - Kotlářka 08.09.2016
vrhačský trojboj 1604 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1kg 30.53 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
hod kladivem 4kg 22.03 Praha - Vinohrady 24.05.2017
hod oštěpem 600g 36.34 Praha-Hostivař 26.06.2019
vrh koulí 3kg 10.66 Stadion mládeže, Kotlářka 25.09.2014
vrh koulí 4kg 11.90 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
vrh koulí 4kg 11.59 h Praha - Stromovka 17.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrhačský trojboj 1604 Praha - Juliska 19.09.2019
hod diskem 1kg 30.53 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
hod oštěpem 600g 36.34 Praha-Hostivař 26.06.2019
vrh koulí 4kg 11.74 Vlašim 22.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1kg/Ž Praha - Vokovice 27.27
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 4kg/Ž Praha - Vokovice 11.79
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) oštěp 600g/Ž Praha - Vokovice 32.00
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) vrh. tr./Ž Praha - Vokovice 1573
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Ž/F Praha - Podvinný mlýn 11.66
12.09.2018 IV. kolo pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) oštěp 600g/Ž/F Praha - Podvinný mlýn 34.74
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) koule 4kg/Ž MS Vlašim 11.76
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) disk 1kg/Ž Praha - Stadion mládeže 28.07
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 4kg/Ž Praha - Stadion mládeže 11.90
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) koule 4kg/Ž/F 4 Brno - stadion VUT 11.57
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) oštěp 600g/Ž/F 8 Brno - stadion VUT 31.36
28.05.2018 II. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) koule 4kg/Ž Praha - Stadion mládeže DNS
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Ž Praha - Podvinný mlýn 29.76
18.05.2018 I. kolo Pražského přeboru družstev mužů a žen (A. C. Sparta Praha) koule 4kg/Ž Praha - Podvinný mlýn 11.17
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 4kg/Ž/F 5 Praha - Přátelství 11.85
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 600g/Ž/F 7 Praha - Přátelství 34.47
05.05.2018 6. veřejné závody PAS - hod oštěpem (ASK Slavia Praha) oštěp 600g/Ž Praha - Eden 33.41
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B04 5 Praha - Eden 08.93
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) koule 4kg/Ž Praha - Eden 11.07
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) oštěp 600g/Ž Praha-Juliska 33.22
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž 13 Praha - Stromovka 11.59
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž 5 Praha-Stromovka 11.50
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Ž/B11 2 Praha-Strahov 09.04
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž Praha-Stromovka 11.53
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž Praha-Stromovka 10.94
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B10 3 Praha-Stromovka 08.80
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) koule 4kg/Ž Praha-Strahov 11.30