Karta atleta

Export do excelu
  • Končický Tomáš
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.94 Praha 16.9.2013
60 m 07.34 Hradec Králové 7.9.2016
60 m 07.37 h Praha-Juliska 21.1.2014
100 m 11.41 Liberec 8.5.2018
150 m 16.82 Praha - Eden 4.5.2018
150 m 17.33 h Praha-Strahov 15.1.2016
200 m 22.76 Vlašim 3.9.2016
200 m 22.69 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 35.84 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 36.38 h Praha - Strahov 12.1.2018
400 m 50.58 Praha - Eden 9.6.2018
400 m 50.69 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:07.70 Praha 5.5.2015
600 m 1:27.02 Praha - Děkanka 1.10.2016
800 m 2:10.87 Ústí nad Labem 21.9.2014
800 m 2:16.75 h Praha-Stromovka 17.2.2011
1500 m 5:18.84 Praha 15.9.2010
sprintérský trojboj 2288 Vlašim 3.9.2016
hod kladivem 6kg 22.21 Praha - Děkanka 9.10.2015
skok daleký 4.87 Praha 25.8.2015
skok vysoký 1.55 Praha 25.8.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.62 Kolín 21.8.2019
100 m 11.70 Kolín 21.8.2019
200 m 23.03 Stará Boleslav 23.6.2019
400 m 50.84 Praha - Eden 8.6.2019
sprintérský trojboj 2123 Kolín 21.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M Hradec Králové DNF
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B01 5 Hradec Králové 07.54
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B01 Hradec Králové DNF
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B02 Hradec Králové DNS
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/R1 6 Ostrava 51.18
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23M/R3 6 Ostrava 23.06
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B01 4 Stará Boleslav 51.94
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/R1 5 Kladno 51.73
09.07.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/M Litomyšl 17.09
09.07.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/M Litomyšl 17.28
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 400 m/M/B02 1 Brno - stadion VUT 50.67
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 5 Praha - Eden 50.58
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 Praha - Eden DNF
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 1 Praha - Eden 35.84
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B02 1 Kladno 51.07
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B03 2 Kladno 22.80
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) sprint. tr/M/F Liberec DNF
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 200 m/M/B02 1 Liberec 22.84
08.05.2018 Memoriál Zuzky Krejčové a rámcové závody (AC Slovan Liberec, z.s. ) 100 m/M/B04 1 Liberec 11.41
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B04 1 Praha - Eden 16.82
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 2 Praha - Eden 36.21
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 22.69
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B4 1 Praha-Stromovka 50.69
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B2 3 Praha-Strahov 51.92
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B6 2 Praha-Stromovka 22.85
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B5 Praha-Stromovka DNS
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B17 1 Praha - Strahov 17.36
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B6 2 Praha - Strahov 36.38
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) 400 m/M/B3 1 Praha-Strahov 51.34