Karta atleta

Export do excelu
  • Müller Vít
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Jiří Kmínek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.4 h Český Brod 9.2.2013
60 m 07.12 Hradec Králové 7.9.2016
60 m 07.19 h Praha - Strahov 9.1.2017
100 m 11.06 Pardubice 6.6.2015
150 m 18.77 Stará Boleslav 29.8.2012
150 m 17.04 h Praha-Strahov 17.1.2014
200 m 21.17 Ostrava 1.9.2018
200 m 21.39 h Ostrava 12.2.2019
300 m 33.33 Praha - Juliska 6.5.2017
300 m 33.90 h Ostrava 14.2.2017
400 m 46.56 Praha 4.6.2018
400 m 46.63 h Ostrava 16.2.2019
500 m 1:02.66 h Praha-Stromovka 16.1.2018
800 m 2:40.2 Čáslav 26.6.2008
60 m překážek 10.28 Stará Boleslav 20.9.2009
60 m překážek 08.83 h Praha-Strahov 10.1.2015
100 m překážek 15.60 Stará Boleslav 10.6.2011
200 m překážek 25.83 Domažlice 19.9.2014
300 m překážek 36.46 Sušice 15.5.2018
400 m překážek 49.84 Neapol 8.7.2019
sprintérský trojboj 2572 Hradec Králové 7.9.2016
pětiboj 1756 Jablonec nad Nisou 29.5.2009
hod diskem 1,75kg 26.49 Pardubice 26.8.2014
hod kriketovým míčkem 27.78 Jablonec nad Nisou 29.5.2009
skok daleký 6.70 Opava 27.9.2014
skok daleký 6.56 h Praha - Strahov 7.12.2013
trojskok 12.33 Břeclav 28.9.2013
skok o tyči 2.82 Stará Boleslav 10.6.2011
skok o tyči 2.70 h Jablonec nad Nisou 12.3.2011
skok vysoký 1.80 Kolín 8.5.2013
skok vysoký 1.70 h Praha-Strahov 14.1.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 21.39 h Ostrava 12.2.2019
300 m 34.19 h Praha-Strahov 11.1.2019
400 m 47.19 Ostrava 20.6.2019
400 m 46.63 h Ostrava 16.2.2019
400 m překážek 49.84 Neapol 8.7.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23M/R3 1 Ostrava 21.40
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/U23M/F Ostrava 21.17
30.08.2018 Weltklasse Zürich 400 m př./M/B1 1 Zürich 50.19
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 400 m př./M/B1 1 Uherské Hradiště 50.31
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B01 1 Praha - Eden 21.43
06.08.2018 MISTROVSTVÍ EVROPY V ATLETICE 400 m př./M/R4 4 Berlín 51.00
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/R2 2 Kladno 47.52
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/F 4 Kladno 46.86
08.07.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 400 m př./M Kraków 50.88
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./M/B1 2 Ostrava - Vítkovice 50.93
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 400 m př./M/F Brno - stadion VUT 50.23
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B1 1 Praha 46.56
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 400 m př./M/B1 5 Turnov 51.73
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m př./M/B1 1 Praha - Juliska 50.35
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B01 1 Sušice 33.71
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m př./M/B01 1 Sušice 36.46
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B1 2 Praha - Stromovka 46.71
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B2 MS Praha-Stromovka 47.51
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 400 m/M/B4 2 Vídeň 47.22
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 400 m/M/B1 MS Praha - Stromovka 47.28
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 500 m/M/F Praha-Stromovka 1:02.66
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B11 2 Praha-Stromovka 34.28