Karta atleta

Export do excelu
  • Smetana Jakub
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.8 Chropyně 24.09.2010
400 m 56.67 Třebíč 31.08.2014
500 m 1:13.50 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:29.83 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 1:53.82 Tábor 25.07.2017
800 m 1:54.66 h Praha - Stromovka 25.02.2017
1000 m 2:31.10 Andorf 06.08.2016
1000 m 2:36.29 h Praha - Strahov 17.01.2020
1500 m 3:50.46 Ostrava 20.06.2019
1500 m 3:56.32 h Ostrava 16.02.2019
2000 m 5:41.07 h Praha - Strahov 10.01.2020
3000 m 09:29.94 Praha 22.06.2012
3000 m 08:47.21 h Praha - Stromovka 02.02.2019
5000 m 15:17.75 Hodonín 07.09.2019
10 km silnice 32:54 Běchovice-Praha 30.09.2018
skok daleký 4.58 Chropyně 24.09.2010
Přespolní běh 0:12:05 Střelské Hoštice 16.03.2013
Přespolní běh-vytrvalci 32:28 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Beh do vrchu 63:13 Lipová-lázně-Šerák 09.08.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
500 m 1:13.50 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:29.83 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 1:57.64 h Praha - Stromovka 25.01.2020
1000 m 2:36.29 h Praha - Strahov 17.01.2020
2000 m 5:41.07 h Praha - Strahov 10.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh vytrvalci/M 9 Kostelec-Alfrédov 32:28
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Sdružení závodů Běchovice) 10 km/M 15 Běchovice-Praha 32:54
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/U23M 6 Ostrava 3:57.61
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 1500 m/M 11 Uherské Hradiště 4:01.93
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 3000 m/M Uherské Hradiště DNS
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/M 16 Kladno 4:12.68
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 800 m/M/BB 9 Tábor 1:58.43
08.07.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 1500 m/M 7 Kraków 4:04.61
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 1500 m/M/B1 7 Ostrava - Vítkovice 3:56.16
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B1 8 Praha - Přátelství 1:59.14
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 800 m/M/B1 7 Praha 1:55.38
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 800 m/M/B2 4 Turnov 1:54.47
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 1500 m/M 4 Praha - Juliska 3:56.02
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 1500 m/M 13 Praha - Stromovka 4:04.92
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) 1500 m/M/F 6 Ostrava 3:59.74
20.01.2018 ERIMA Athletics Meeting 800 m/M/B1 4 Vídeň 1:57.16
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) 800 m/M/B1 3 Praha-Strahov 1:56.53