Karta atleta

Export do excelu
  • Jeníková Petra
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.05 Praha 26.04.2010
150 m 24.42 h Praha-Stromovka 03.12.2011
300 m 55.17 h Praha-Stromovka 10.02.2010
800 m 2:55.57 Praha - Juliska 04.05.2011
800 m 2:51.6 h Praha 04.12.2010
1000 m 3:46.79 Praha 27.04.2011
1500 m 5:45.39 Praha 11.06.2013
1500 m 5:55.43 h Praha-Strahov 24.02.2010
3000 m 12:15.16 Kolín 14.09.2013
3000 m 12:26.10 h Praha-Stromovka 01.02.2014
5000 m 22:14.46 Jihlava 19.05.2013
10 km silnice 46:18 Běchovice-Praha 30.09.2018
3000 m překážek 14:52.47 Opava 09.09.2017
vrhačský trojboj 0901 Praha 20.09.2013
vrhačský čtyřboj 1010 Praha 20.09.2013
hod diskem 1kg 21.57 Praha 25.08.2015
hod kladivem 3kg 12.88 Praha 29.08.2011
hod kladivem 4kg 18.68 Pacov 01.07.2017
hod oštěpem 500g 22.56 Praha 06.05.2013
hod oštěpem 600g 22.56 Kladno 20.08.2016
vrh koulí 3kg 08.88 Stadion mládeže, Kotlářka 25.09.2014
vrh koulí 4kg 07.38 Praha 27.08.2013
chůze dráha 3000 m 17:07.68 Kladno 15.07.2017
chůze dráha 3000 m 16:30.1 h Jablonec nad Nisou 27.12.2017
chůze dráha 5000 m 27:44.66 Ústí nad Labem 16.09.2018
chůze dráha 10000 m 62:34.46 Nové Město nad Metují 21.07.2019
hodinovka chůze 10158 Praha - Stromovka 20.10.2018
3 km chůze 18:47 Třebíč 18.06.2011
5 km chůze 28:45 Poděbrady 13.04.2013
10 km chůze 59:16 Třebíč 05.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 3000 m 17:21.64 h Praha - Strahov 13.01.2019
chůze dráha 10000 m 62:34.46 Nové Město nad Metují 21.07.2019
hodinovka chůze 09924 Praha - Stromovka 19.10.2019
10 km chůze 59:44 Olomouc 13.04.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze 3000m/Ž 4 Jablonec nad Nisou 17:05.0
20.10.2018 Pražská chodecká hodinovka - 6. ročník (AC Rumburk, z.s. ve spolupráci) chůze 1hod./Ž mix Praha - Stromovka 10158
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Sdružení závodů Běchovice) 10 km/Ž 22 Běchovice-Praha 46:18
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) chůze 5000m/Ž/F Ústí nad Labem 27:44.66
14.07.2018 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, skupina A, B a 10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, C (SK Nové Město nad Metují) chůze 10000m/Ž Mix Nové Město nad Metují 62:59.89
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) chůze 5000m/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 28:43.32
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) chůze 3000m/Ž/B Praha-Vinohrady DNS
14.04.2018 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů (Sportovní chůze Praha, z. s.) 5km chůze/Ž Milovice 29:39
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 10km chůze/Ž 9 Olomouc 59:43
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) chůze 3000m/Ž/F MS Praha-Strahov 16:54.84