Karta atleta

Export do excelu
  • Votinská Barbora
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.18 Praha-Eden 06.05.2016
60 m 08.11 h Ostrava 27.02.2016
100 m 12.84 Praha 12.05.2015
150 m 19.49 Praha 08.05.2015
150 m 20.05 h Praha-Strahov 18.01.2019
200 m 26.27 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m 26.52 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 46.68 Praha-Kotlářka 22.10.2013
400 m 77.24 Praha 08.09.2011
800 m 2:38.09 Praha-Eden 20.05.2016
800 m 2:40.43 h Praha-Stromovka 12.02.2016
60 m překážek 11.61 Stadion mládeže 17.06.2009
60 m překážek 09.48 h Ostrava 27.02.2016
80 m překážek 15.04 Kolín 02.05.2010
100 m překážek 15.69 Stará Boleslav 22.05.2015
200 m překážek 31.84 Praha 06.06.2013
300 m překážek 48.21 Praha 11.06.2013
400 m překážek 81.72 Kladno 25.08.2012
sprintérský trojboj 2251 Praha - Děkanka 03.07.2018
pětiboj 1859 Praha 10.10.2009
pětiboj hala 3034 h Praha-Stromovka 12.02.2016
sedmiboj 4044 Praha - Juliska 10.10.2015
vrhačský trojboj 1095 Praha-Juliska 17.09.2015
hod diskem 1kg 19.16 Praha-Juliska 17.09.2015
hod oštěpem 500g 29.75 Kolín 08.05.2013
hod oštěpem 600g 31.32 Praha - Přátelství 12.05.2018
hod kriketovým míčkem 28.05 Praha 10.10.2009
vrh koulí 2kg 07.36 Praha-Děkanka 10.09.2009
vrh koulí 3kg 08.69 Praha 11.06.2013
vrh koulí 3kg 08.71 h Praha-Stromovka 12.02.2013
vrh koulí 4kg 08.47 Praha 31.05.2014
vrh koulí 4kg 08.38 h Praha-Stromovka 06.02.2016
skok daleký 5.33 Liberec 01.07.2018
skok daleký 5.42 h Praha - Stromovka 02.02.2019
trojskok 10.77 Praha 11.06.2013
trojskok 10.57 h Praha-Strahov 14.01.2012
skok vysoký 1.50 Kolín 26.08.2015
skok vysoký 1.49 h Praha-Stromovka 06.02.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.71 h Praha - Stromovka 25.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/FB Kladno 13.52
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 3 Kladno 13.79
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 5 Kladno 4.93
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 9 Kladno 29.83
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/R3 6 Kladno 13.31
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 12 Kladno 5.10
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/R2 5 Kladno 27.54
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/Ž Praha - Děkanka 2251
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B02 1 Praha - Děkanka 13.04
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B03 1 Praha - Děkanka 08.32
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Děkanka 26.70
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) oštěp 600g/Ž 11 Liberec 29.92
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/R01 2 Liberec 12.94
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž Liberec 5.33
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Liberec 13.04
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B01 MS Praha - Stadion mládeže 13.00
28.06.2018 III. kolo MDP mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž MS Praha - Stadion mládeže 5.26
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 100 m/Ž/F 6 Brno - stadion VUT 13.05
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) dálka/Ž/F 6 Brno - stadion VUT 5.25
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 100 m/Ž/R02 2 Brno - stadion VUT 13.04
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) oštěp 600g/Ž 10 Praha - Eden 31.08
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) dálka/Ž 14 Praha - Eden 4.95
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/FB 5 Praha - Eden 13.52
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) 100 m/Ž/R02 4 Praha - Eden 13.26
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R01 2 Bílina 13.26
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FA 5 Bílina 13.21
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 600g/Ž/F 12 Bílina 29.62
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/Ž/F 7 Bílina 4.99
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž/F 17 Praha - Přátelství 4.91
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) oštěp 600g/Ž/F 8 Praha - Přátelství 31.32
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R05 4 Praha - Přátelství 13.47
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) dálka/Ž 4 Praha-Juliska 5.07
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R1 7 Praha - Stromovka 08.28
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R2 4 Praha-Stromovka 08.51
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž 4 Praha-Stromovka 5.06
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž 10 Praha-Strahov 5.00
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/Ž/F1 8 Praha-Stromovka 4.96
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) 60 m/Ž/B2 5 Praha-Strahov 08.49
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) dálka/Ž 6 Praha-Strahov 5.12