Karta atleta

Export do excelu
  • Grünerová Alžběta
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Praha 22.05.2012
60 m 07.96 h Praha-Juliska 21.01.2014
100 m 12.57 Praha 25.05.2013
150 m 19.31 Praha 09.05.2014
150 m 19.46 h Praha-Strahov 10.01.2014
200 m 25.46 Praha 07.06.2013
200 m 25.27 h Praha-Stromovka 21.02.2015
300 m 40.01 Sušice 21.05.2014
300 m 41.08 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 55.48 Ostrava 01.09.2018
400 m 56.26 h Praha-Stromovka 03.02.2018
500 m 1:24.47 h Praha-Stromovka 05.01.2013
600 m 1:51.26 h Praha-Strahov 13.01.2012
800 m 2:26.53 Praha 25.08.2015
800 m 2:46.05 h Praha-Strahov 24.02.2010
skok daleký 4.58 Praha 18.05.2011
skok daleký 3.81 h Praha-Juliska 08.01.2009
skok vysoký 1.48 Praha 29.06.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B01 5 Cheb 19.49
04.09.2018 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb) 600 m/Ž/F Cheb DNF
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23Z/R3 1 Ostrava 57.44
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23Z/F Ostrava 55.48
25.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) 400 m/Ž/B2 3 Uherské Hradiště 57.02
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B02 1 Praha - Eden 25.57
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/R2 3 Kladno 56.85
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B2 1 Ostrava - Vítkovice 56.22
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 4 Praha - Eden 12.80
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 57.74
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/Ž/B2 5 Ostrava - Vítkovice 57.11
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/F Praha - Přátelství DNF
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 200 m/Ž/B3 5 Turnov 26.42
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B2 4 Praha - Juliska 56.37
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m/Ž/F Sušice 12.97
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B01 2 Sušice 40.25
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/R3 2 Praha - Stromovka 56.53
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/F 6 Praha - Stromovka 57.00
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 25.78
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B1 2 Praha-Stromovka 56.26
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/Ž/B03 MS Praha - Stromovka 56.71
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B5 1 Praha-Stromovka 25.91
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B20 2 Praha-Stromovka 25.76
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B1 2 Praha - Strahov 41.08
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B16 2 Praha - Strahov 41.54