Karta atleta

Export do excelu
  • Freibergerová Anna
  • Narozen: 19.11.1996
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.30 Olomouc 12.6.2011
60 m 08.43 h Olomouc 25.2.2011
100 m 13.21 Hranice 29.9.2018
150 m 19.77 Hodonín 5.6.2011
150 m 20.38 h Praha-Strahov 13.2.2011
200 m 26.25 Uherské Hradiště 30.6.2018
200 m 26.72 h Ostrava 8.2.2018
300 m 42.23 Olomouc 22.6.2011
300 m 44.07 h Praha-Strahov 13.2.2011
400 m 58.37 Opava 19.5.2018
400 m 60.99 h Ostrava 16.2.2016
600 m 1:47.01 Brno 21.9.2011
800 m 2:29.45 Břeclav 16.5.2009
60 m překážek 12.61 Olomouc 10.10.2009
pětiboj 2094 Olomouc 10.10.2009
hod kriketovým míčkem 24.38 Olomouc 10.10.2009
vrh koulí 3kg 06.50 Brno 23.9.2009
vrh koulí 4kg 07.17 Uherské Hradiště 13.6.2015
skok daleký 4.36 Olomouc 10.10.2009
skok daleký 4.21 h Olomouc 17.12.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Ostrava 20.1.2018
100 m 13.21 Hranice 29.9.2018
200 m 26.25 Uherské Hradiště 30.6.2018
200 m 26.72 h Ostrava 8.2.2018
400 m 58.37 Opava 19.5.2018
400 m 61.21 h Ostrava 8.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/R03 2 Hranice 13.24
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 400 m/Ž/B01 3 Hranice 61.19
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/Ž/B01 3 Hranice 26.85
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/Ž/FA 4 Hranice 13.21
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B01 4 Uherské Hradiště 59.38
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B02 2 Uherské Hradiště 26.25
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/FB Uherské Hradiště 12.80
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R01 4 Uherské Hradiště 12.89
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 400 m/Ž/F 4 Brno - stadion VUT 58.53
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 200 m/Ž/F Brno - stadion VUT DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/Ž/B03 2 Opava 58.37
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B04 2 Opava 26.53
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/Ž/B2 4 Ostrava 61.21
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B5 2 Ostrava 26.72
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R2 3 Ostrava 08.55
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/Ž/B1 5 Ostrava 27.15