Karta atleta

Export do excelu
  • Kučerová Zdislava
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.58 h České Budějovice 16.11.2013
60 m 10.51 h České Budějovice 16.11.2013
100 m 15.66 Domažlice 9.5.2015
200 m 31.9 Domažlice 9.5.2015
300 m 48.31 Praha - Eden 4.5.2018
400 m 69.93 Domažlice 9.5.2015
500 m 1:25.7 Praha - Eden 4.5.2018
600 m 1:49.79 Praha - Děkanka 2.5.2017
800 m 2:28.96 Praha - Děkanka 20.5.2018
1000 m 3:09.32 Praha - Eden 7.5.2019
1000 m 3:19.72 h Praha - Strahov 19.1.2018
1500 m 4:56.36 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:59.19 h Praha - Strahov 7.1.2019
2000 m 7:18.73 Praha - Děkanka 26.4.2018
2000 m 7:02.22 h Praha-Strahov 11.1.2019
3000 m 10:55.91 Praha - Juliska 11.5.2019
300 m překážek 58.53 České Budějovice 9.6.2013
1500 m překážek 6:27.85 České Budějovice 25.5.2013
2000 m překážek 8:32.63 Tábor 6.6.2015
3000 m překážek 11:49.22 Praha - Eden 8.6.2019
Přespolní běh 0:11:56 Střelské Hoštice 16.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:29.90 Praha - Eden 5.7.2019
1000 m 3:09.32 Praha - Eden 7.5.2019
1500 m 4:56.36 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:59.19 h Praha - Strahov 7.1.2019
2000 m 7:02.22 h Praha-Strahov 11.1.2019
3000 m 10:55.91 Praha - Juliska 11.5.2019
3000 m překážek 11:49.22 Praha - Eden 8.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) Přespolní běh/Ž 20 Kostelec-Alfrédov 33:26
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 3000 m př./Ž/F Ústí nad Labem 12:18.21
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 3000 m př./Ž/F 10 Ostrava - Vítkovice 12:03.79
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž/F Praha - Eden 2:29.13
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/Ž/F Plzeň DNF
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž/F Plzeň 5:10.96
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1500 m/Ž/F 4 Praha - Eden 5:05.17
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/Ž/B01 6 Praha - Děkanka 2:28.96
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 3000 m př./Ž/F Praha - Děkanka 12:30.59
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 1500 m/Ž/F 8 Praha - Přátelství 5:20.83
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Ž/F 8 Praha - Přátelství 2:31.48
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B05 8 Praha - Eden 22.73
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B04 6 Praha - Eden 48.31
04.05.2018 5. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/Ž/F 6 Praha - Eden 1:25.7
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 1000 m/Ž Praha-Juliska 3:16.93
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 2000 m/Ž/F Praha - Děkanka 7:18.73
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Ž/F 4 Praha-Stromovka 5:01.75
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 1000 m/Ž/B3 2 Praha - Strahov 3:19.72
12.01.2018 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 2000 m/Ž/F 4 Praha - Strahov 7:12.23