Karta atleta

Export do excelu
  • Zlatníková Lucie
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.7 Šumperk 18.9.2012
60 m 07.70 h Olomouc 9.2.2019
100 m 12.09 Dijon 22.5.2016
150 m 19.07 Olomouc 12.6.2012
200 m 25.77 Jablonec nad Nisou 22.6.2013
300 m 44.53 Olomouc 8.5.2011
60 m překážek 13.15 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009
sprintérský trojboj 2481 Přerov 1.5.2016
čtyřboj 1521 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009
vrh koulí 3kg 06.02 h Havířov 26.3.2010
skok daleký 5.41 Třinec 23.5.2015
skok daleký 5.55 h Olomouc 23.1.2016
skok vysoký 1.20 h Atetický tunel Aréna a.s. 30.11.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Olomouc 9.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/FB Ústí nad Labem 13.47
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/R01 4 Ústí nad Labem 13.33
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FA 5 Třinec 12.83
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R01 1 Třinec 12.74
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 19 Třinec 4.96
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/FA 5 Opava 12.69
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/R01 2 Opava 12.63
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R02 4 Olomouc 12.87
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/R2 5 Praha - Stromovka 07.81
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Ostrava 07.84
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F Ostrava 07.79
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Ž/F Ostrava 5.38
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/R01 Olomouc DNS
27.01.2018 Přebor Olomouckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Ž Olomouc DNS
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/R1 4 Ostrava 07.91
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Ž/F Ostrava 07.82
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/FA Olomouc 07.87
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Ž/R1 2 Olomouc 07.88
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Ž Olomouc 5.31