Karta atleta

Export do excelu
  • Johanka Šafránková
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.83 h Praha-Strahov 09.01.2011
60 m 08.75 Jihlava 18.08.2012
100 m 13.51 Stará Boleslav 05.05.2018
150 m 21.33 h Jablonec nad Nisou 23.02.2011
150 m 21.39 Stará Boleslav 13.05.2011
200 m 27.84 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 27.68 Kladno 26.05.2018
300 m 44.23 Kladno 02.06.2011
300 m 43.85 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 61.04 Praha - Eden 27.08.2017
400 m 60.95 h Praha - Stromovka 27.01.2018
500 m 1:19.70 Stará Boleslav 07.09.2016
500 m 1:19.50 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:39.75 Kolín 01.05.2018
800 m 2:17.43 h Praha - Stromovka 17.02.2018
800 m 2:18.52 Ostrava 01.09.2018
1000 m 3:05.3 Beroun 23.04.2016
1000 m 3:05.27 h Praha - Strahov 10.12.2017
1500 m 4:50.41 h Praha-Stromovka 21.02.2016
1500 m 4:48.87 Stará Boleslav 11.06.2016
3000 m 10:39.94 Stará Boleslav 25.08.2018
3000 m 10:32.89 h Praha - Stromovka 19.01.2020
5000 m 18:37.51 Ostrava 02.09.2018
10 km silnice 41:06 Běchovice-Praha 30.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.88 stadion Houštka 30.04.2009
60 m překážek (0.76/8.20) 11.28 h Praha-Strahov 05.02.2012
100 m překážek (0.76/8.20) 18.40 Praha 27.05.2011
100 m překážek (0.76/8.50) 20.74 Kladno 08.10.2011
100 m překážek (0.84) 20.2 Beroun 07.10.2017
2000 m překážek 7:50.60 Stará Boleslav 06.05.2017
3000 m překážek 11:45.38 Brno 27.07.2019
skok vysoký 1.45 h Praha-Strahov 06.02.2010
skok vysoký 1.46 Kladno 07.05.2010
skok daleký 4.66 h Praha - Strahov 11.12.2010
skok daleký 4.67 Kolín 08.05.2012
vrh koulí 2kg 09.16 Beroun 18.04.2010
vrh koulí 3kg 08.55 Brno 11.09.2012
vrh koulí 3kg 09.48 h Jablonec nad Nisou 08.12.2012
vrh koulí 4kg 08.14 Beroun 07.10.2017
hod diskem 1kg 20.35 Beroun 02.06.2018
hod oštěpem 500g 21.90 Brno 12.09.2012
hod oštěpem 600g 22.09 Beroun 18.04.2015
hod kriketovým míčkem 34.24 Kladno 09.10.2010
pětiboj 2464 Kladno 10.10.2010
sedmiboj [Zky] 3389 Stará Boleslav 14.05.2011
sedmiboj [Dky] 2938 Kladno 09.10.2011
sprintérský trojboj 1819 Jihlava 19.08.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.51 Stará Boleslav 05.05.2018
200 m 27.84 h Praha - Stromovka 27.01.2018
200 m 27.68 Kladno 26.05.2018
300 m 43.85 h Praha - Strahov 19.01.2018
400 m 60.95 h Praha - Stromovka 27.01.2018
400 m 61.41 Beroun 02.06.2018
500 m 1:19.50 h Praha - Strahov 19.01.2018
600 m 1:39.75 Kolín 01.05.2018
800 m 2:17.43 h Praha - Stromovka 17.02.2018
800 m 2:18.52 Ostrava 01.09.2018
1000 m 3:06.68 Domažlice 14.09.2018
1500 m 4:54.36 h Praha-Stromovka 03.02.2018
1500 m 4:57.52 Stará Boleslav 25.08.2018
3000 m 10:39.94 Stará Boleslav 25.08.2018
5000 m 18:37.51 Ostrava 02.09.2018
10 km silnice 41:06 Běchovice-Praha 30.09.2018
3000 m překážek 11:57.85 Kladno 19.05.2018
skok daleký 4.58 Beroun 02.06.2018
hod diskem 1kg 20.35 Beroun 02.06.2018
hod oštěpem 600g 20.82 Beroun 02.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Sdružení závodů Běchovice) 10 km silnice/Ž 13 Běchovice-Praha 41:06
14.09.2018 Hvězdné házení na Chodsku a Memoriál Jana Mazance v běhu na 400m (Mílaři Domažlice) 1000 m/Ž 4 Domažlice 3:06.68
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23Z/R3 6 Ostrava 2:18.52
02.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 5000 m/U23Z 6 Ostrava 18:37.51
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 3000 m/Ž/F Stará Boleslav 10:39.94
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/Ž/F Stará Boleslav 4:57.52
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Ž/F 4 Pacov 2:21.44
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 5000 m/Ž/F Pacov 19:21.85
18.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 1500 m/Ž/F 5 Brno - stadion VUT 5:01.41
19.06.2018 České akademické hry (VSK Univerzita Brno ) 800 m/Ž/F 4 Brno - stadion VUT 2:21.40
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/Ž 9 Ostrava - Vítkovice 2:19.51
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 5000 m/Ž 4 Praha - Eden 19:39.61
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/Ž 4 Praha - Eden 2:18.94
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Ž/F MS Beroun 4.58
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod oštěpem 600g/Ž/F MS Beroun 20.82
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) hod diskem 1kg/Ž/F MS Beroun 20.35
02.06.2018 2. kolo KPD mužů a žen (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/Ž/B01 MS Beroun 61.41
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/F 4 Kladno 27.68
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/F Kladno 2:19.51
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Ž/F Kladno DNS
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 3000 m překážek/Ž/B01 4 Kladno 11:57.85
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/R1 MS Stará Boleslav 13.51
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Jky/B1 MS Stará Boleslav 62.38
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 600 m/Ž/F 4 Kolín 1:39.75
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/R1 5 Praha - Stromovka 2:17.43
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Ž/F MS Praha-Stromovka 4:54.36
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Ž/B1 MS Praha-Stromovka 2:18.70
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/Ž/B04 MS Praha - Stromovka 60.95
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Ž/B04 MS Praha - Stromovka 27.84
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B7 2 Praha - Strahov 43.85
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/Ž/B2 3 Praha - Strahov 1:19.50
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B1 3 Praha - Strahov 62.04
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Ž/F Praha - Strahov 2:18.67