Karta atleta

Export do excelu
  • Ondrková Hana
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.02 Praha - Děkanka 26.4.2018
60 m 08.18 Praha-Děkanka 9.5.2016
60 m 08.28 h Praha-Stromovka 3.2.2018
80 m 10.64 Praha - Děkanka 6.10.2018
100 m 12.78 Praha - Děkanka 20.5.2018
150 m 19.92 Praha 5.5.2015
150 m 20.21 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 26.13 Plzeň 9.6.2018
200 m 27.22 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 42.82 Praha-Eden 6.5.2016
300 m 44.79 h Praha-Strahov 15.1.2016
400 m 67.5 Praha 2.9.2015
600 m 2:25.16 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 17.9.2010
800 m 3:17.18 ZŠ Campanus, Praha 11 20.9.2012
60 m překážek 10.40 h Praha-Stromovka 2.2.2016
100 m překážek 17.30 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
400 m překážek 71.34 České Budějovice 13.5.2017
sprintérský trojboj 2096 Praha - Děkanka 30.6.2016
desetiboj 2517 Praha - Děkanka 28.9.2017
vrhačský trojboj 0946 Praha - Děkanka 24.8.2016
čtyřboj 1778 ZŠ Campanus, Praha 11 20.9.2012
hod diskem 1kg 20.99 Stará Boleslav 16.5.2015
hod oštěpem 600g 21.22 Praha - Děkanka 28.9.2017
hod kriketovým míčkem 29.03 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 17.9.2010
vrh koulí 2kg 08.52 Praha 9.9.2010
vrh koulí 3kg 10.84 Praha 6.6.2014
vrh koulí 3kg 08.13 h Praha-Stromovka 1.2.2012
vrh koulí 4kg 09.36 Praha 25.8.2015
skok daleký 4.79 Praha 12.5.2015
skok daleký 4.72 h Praha-Stromovka 31.1.2015
skok vysoký 1.45 ZŠ Campanus, Praha 11 20.9.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.98 Třebíč 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) dálka/Ž Praha - Děkanka 4.73
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) 80 m/Ž/B01 2 Praha - Děkanka 10.64
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Děkanka 26.86
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/Ž/B02 3 Ústí nad Labem 27.96
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/R02 4 Ústí nad Labem 13.60
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m/Ž/FB Ústí nad Labem 13.60
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B01 3 Vlašim 26.29
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FA Vlašim 12.89
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R03 1 Vlašim 12.91
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R02 2 Plzeň 12.85
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA 4 Plzeň 12.89
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B02 1 Plzeň 26.13
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA 4 Praha - Děkanka 12.88
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B02 2 Praha - Děkanka 26.63
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R01 2 Praha - Děkanka 12.78
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/Ž/B05 3 Praha - Přátelství 26.81
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/R03 2 Praha - Přátelství 13.07
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/Ž/FB Praha - Přátelství DNS
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 300 m/Ž/B02 Kolín DNS
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/F Kolín DNS
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Ž/R01 3 Kolín 13.00
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 y/Ž/B01 3 Praha - Děkanka 12.02
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B01 5 Praha - Děkanka 08.25
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B4 1 Praha-Stromovka 27.22
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/FB Praha-Stromovka 08.28
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R2 3 Praha-Stromovka 08.29
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B3 6 Praha-Stromovka 08.38
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B15 3 Praha-Stromovka 27.23
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B7 2 Praha - Strahov 20.21
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B3 3 Praha - Strahov 45.57