Karta atleta

Export do excelu
  • Majerová Denisa
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér Jakub Ryba
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.45 Břeclav 15.6.2012
60 m 08.22 h Ostrava 14.1.2016
100 m 13.01 Tábor 6.6.2015
150 m 20.22 Plzeň 6.5.2014
200 m 25.70 Domažlice 26.5.2018
200 m 26.01 h Praha-Stromovka 6.2.2016
300 m 48.28 h Praha 12.2.2011
600 m 1:59.94 h Praha - Strahov 23.1.2010
800 m 2:22.29 Kladno 16.6.2018
800 m 2:24.29 h Praha - Stromovka 10.2.2017
60 m překážek 11.9 Klatovy 16.6.2010
60 m překážek 08.94 h Praha - Stromovka 9.2.2018
100 m překážek 14.68 Zlín 31.5.2019
200 m překážek 33.33 Klatovy 16.6.2012
pětiboj hala 3853 h Praha - Stromovka 10.2.2017
sedmiboj 5211 Kladno 16.6.2018
hod oštěpem 500g 27.84 Plzeň 1.7.2014
hod oštěpem 600g 33.53 Zlín 31.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.40 Sušice 8.9.2010
vrh koulí 3kg 11.20 Plzeň 1.7.2014
vrh koulí 3kg 10.48 h Praha-Strahov 25.1.2014
vrh koulí 4kg 10.49 Domažlice 26.5.2018
vrh koulí 4kg 10.72 h Jablonec nad Nisou 13.1.2018
skok daleký 5.77 Ribeira Brava 5.7.2019
skok daleký 5.64 h Praha - Stromovka 27.1.2018
skok vysoký 1.81 Kladno 16.6.2018
skok vysoký 1.78 h Praha-Stromovka 20.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 25.76 Ribeira Brava 5.7.2019
800 m 2:24.41 Zlín 31.5.2019
100 m překážek 14.68 Zlín 31.5.2019
sedmiboj 5202 Zlín 31.5.2019
hod oštěpem 600g 33.53 Zlín 31.5.2019
vrh koulí 4kg 10.48 Zlín 31.5.2019
skok daleký 5.77 Ribeira Brava 5.7.2019
skok vysoký 1.78 Plzeň 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) výška/Ž Tábor DNS
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m př./Ž/B2 Ostrava - Vítkovice DNS
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) výška/Ž/F 5 Ostrava - Vítkovice 1.75
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Ž/B3 5 Kladno 25.91
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Ž/B1 1 Kladno 2:22.29
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Ž/B1 1 Kladno 14.99
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) výška/Ž Kladno 1.81
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) dálka/Ž 10 Kladno 5.58
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Ž 6 Kladno 10.05
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž 10 Kladno 32.45
16.06.2018 Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích (A. C. TEPO Kladno) sedmiboj/Ž/F 10 Kladno 5211
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) výška/Ž 4 Praha - Přátelství 1.75
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) 200 m/Ž/B01 4 Domažlice 25.70
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) výška/Ž/F Domažlice 1.73
26.05.2018 Mistrovství Plzeňského,Karlovarského a Jihočeského kraje mužů,žen,juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek (AC Domažlice) koule 4kg/Ž/F 4 Domažlice 10.49
20.05.2018 Championnat de France des clubs N1B Poule B výška/Ž Belfort 1.75
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) výška/Ž 6 Praha - Juliska 1.72
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m př./Ž/B3 Praha - Juliska DNS
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) dálka/Ž Sušice 5.72
15.05.2018 Memoriál Ládi Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 100 m př./Ž Sušice 14.90
24.02.2018 20. Hochsprung-Meeting mit Musik výška/Ž Hof 1.65
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 60 m př./Ž/R2 5 Praha - Stromovka 09.11
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) výška/Ž 5 Praha - Stromovka 1.71
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž 6 Praha - Stromovka 2:26.49
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./Ž 7 Praha - Stromovka 08.94
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/Ž Praha - Stromovka 1.75
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/Ž 6 Praha - Stromovka 5.55
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž 7 Praha - Stromovka 09.89
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj h/Ž/F 6 Praha - Stromovka 3813
03.02.2018 Championnat LARGE SE 60 m př./M/FA 5 Metz 09.10
03.02.2018 Championnat LARGE SE 60 m př./M/R2 3 Metz 09.04
03.02.2018 Championnat LARGE SE výška/Ž Metz 1.75
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) koule 4kg/Ž/F Praha - Stromovka 10.40
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) dálka/Ž/F Praha - Stromovka 5.64
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 200 m/Ž/B02 Praha - Stromovka DNS
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) výška/Ž 9 Nehvizdy 1.70
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Ž 2= Jablonec nad Nisou 09.48
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 2:26.63
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž Jablonec nad Nisou 5.48
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Ž Jablonec nad Nisou 10.72
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) pětiboj h/Ž Jablonec nad Nisou 3747
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) výška/Ž Jablonec nad Nisou 1.76
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./Ž/B1 8 Praha - Stromovka 09.09
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž 4 Praha - Stromovka 10.08
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) výška/Ž Praha - Stromovka 1.76