Karta atleta

Export do excelu
  • Aleš Moravec
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.17 Kolín 02.06.2014
60 m 07.11 h Ostrava 12.02.2019
100 m 11.00 Mladá Boleslav 30.06.2018
150 m 17.47 Praha 22.09.2013
150 m 17.07 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 21.98 Praha 04.06.2018
200 m 22.38 h Ostrava 12.02.2019
300 m 40.28 h Jablonec nad Nisou 02.03.2013
300 m 35.32 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 51.92 h Vídeň 30.01.2016
400 m 51.69 Kolín 16.09.2016
800 m 3:25.3 Čáslav 09.06.2010
1000 m 3:30.86 Kolín 18.06.2013
60 m překážek (0.76) 13.3 Kolín 22.04.2010
skok vysoký 1.60 h Kolín 10.04.2013
skok daleký 4.86 h Praha 02.12.2012
skok daleký 5.40 Kolín 03.10.2017
vrh koulí 4kg 09.48 Opava 10.05.2012
hod oštěpem 600g 28.13 Kladno 04.05.2012
hod kriketovým míčkem 65.90 Kolín 26.04.2013
středoškolský pohár 2773 Kolín 22.09.2017
pětiboj 0766 Čáslav 09.06.2010
čtyřboj 1928 Kolín 26.04.2013
sprintérský trojboj 2484 Kolín 23.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.20 h Praha-Stromovka 03.02.2018
60 m 07.19 Kolín 22.08.2018
100 m 11.00 Mladá Boleslav 30.06.2018
200 m 23.03 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 21.98 Praha 04.06.2018
400 m 52.56 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018
středoškolský pohár 0000 Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 20.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) středoškolský pohár/Dci 32= Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 0000
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, ) 400 m/Dci/B02 MS Atletický stadion Mirka Tučka, Kolín 52.56
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/U23M/R2 Ostrava DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R01 2 Jablonec nad Nisou 11.15
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA 6 Jablonec nad Nisou 11.11
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B01 Jablonec nad Nisou DNS
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/M Kolín DNF
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 MS Kolín 11.16
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 MS Kolín 07.19
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 5 Kladno 11.16
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 100 m/M/R2 5 Tábor 11.02
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R01 2 Mladá Boleslav 11.00
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FA 5 Mladá Boleslav 11.00
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B01 6 Mladá Boleslav 22.08
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 (Hvězda Pardubice) 100 m/M Pardubice 11.20
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/M/B01 4 Nové Město nad Metují 22.20
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/M/B2 3 Praha 21.98
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 100 m/M/B2 3 Turnov 11.16
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/B01 2 Kladno 11.12
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R01 4 Kolín 11.08
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FB Kolín 11.03
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B03 1 Kolín 22.51
13.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B02 Praha - Přátelství DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R05 1 Praha - Přátelství 11.35
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/FA Praha - Přátelství DNS
08.05.2018 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín – atletika) 100 m/Dci/R01 MS Kolín 11.24
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B1 5 Jablonec nad Nisou 07.21
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/M/B10 3 Jablonec nad Nisou 07.22
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B4 MS Praha-Stromovka DNS
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/R2 MS Praha-Stromovka 07.20
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B3 5 Praha-Stromovka 07.33
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B22 3 Praha-Stromovka 23.03
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/R1 1 Praha - Strahov 07.32
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/F Praha - Strahov 07.29