Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Hajduk
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.31 Opava 04.09.2013
60 m 08.10 h Ostrava 11.01.2014
150 m 22.13 Třinec 18.09.2012
150 m 18.55 h Ostrava 24.01.2016
200 m 23.93 Ostrava - Vítkovice 26.08.2017
300 m 38.07 Ostrava-Vítkovice 23.08.2016
300 m 37.45 h Ostrava - Vítkovice 20.01.2019
400 m 50.84 h Ostrava 23.02.2017
400 m 51.01 Olomouc 16.09.2017
600 m 1:28.04 h Ostrava 31.01.2016
600 m 1:24.76 Ostrava-Vítkovice 23.08.2016
800 m 1:54.73 Ostrava 28.06.2017
800 m 1:55.85 h Ostrava 03.02.2018
60 m překážek (0.76) 13.02 Ostrava 27.09.2011
300 m překážek (0.84) 44.35 Olomouc 14.06.2014
skok vysoký 1.35 h Třinec 07.12.2012
skok daleký 4.47 Ostrava - Vítkovice 13.05.2013
skok daleký 4.85 h Bratislava 22.01.2014
vrh koulí 3kg 07.99 Uherské Hradiště 02.10.2011
vrh koulí 3kg 08.55 h Ostrava 10.12.2011
vrh koulí 4kg 0 Ostrava 15.05.2012
hod kriketovým míčkem 40.06 Uherské Hradiště 02.10.2011
pětiboj 0718 Ostrava 10.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.27 Ostrava - Vítkovice 21.08.2018
400 m 51.39 h Ostrava 20.01.2018
400 m 52.16 Třinec 09.06.2018
800 m 1:55.85 h Ostrava 03.02.2018
800 m 1:56.24 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/M/B02 4 Ústí nad Labem 1:58.25
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23M/R1 6 Ostrava 1:57.81
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/F Ostrava - Vítkovice DNF
21.08.2018 Krajský přebor MSK mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/F Ostrava - Vítkovice 24.27
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B2 MB Ostrava - Vítkovice DNS
29.06.2018 PTS Meeting 800 m/M/B1 Šamorín DNF
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B01 2 Ostrava - Vítkovice 1:56.24
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/M/B1 Ostrava - Vítkovice DNF
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B03 MS Třinec 52.16
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka - Turnov 2018 (AC Turnov) 800 m/M/B3 5 Turnov 1:56.80
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M/B2 7 Praha - Juliska 1:57.05
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 800 m/M/F Olomouc DNF
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 1500 m/M/B01 Olomouc DNF
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 800 m/M/R2 5 Praha - Stromovka 1:59.69
08.02.2018 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B1 2 Ostrava 51.57
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B1 3 Ostrava 1:55.85
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna 800 m/M/B6 2 Vídeň 1:57.24
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B1 Ostrava DNF
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B1 5 Ostrava 51.39
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/M/B1 3 Ostrava 1:57.02
14.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B3 Ostrava DNS