Karta atleta

Export do excelu
  • Pasler Dominik
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 m 12.04 Praha - Děkanka 28.9.2016
150 m 18.49 Praha 5.5.2015
150 m 18.94 h Praha-Strahov 9.1.2015
200 m 23.90 Praha - Přátelství 26.5.2017
200 m 25.23 h Praha-Strahov 23.1.2015
300 m 36.94 Praha - Eden 31.5.2018
300 m 37.51 h Praha - Strahov 13.1.2017
400 m 51.31 Pacov 30.6.2018
400 m 51.67 h Praha - Stromovka 4.2.2017
500 m 1:06.84 Stará Boleslav 6.9.2017
600 m 1:23.49 Praha - Děkanka 6.10.2018
600 m 1:33.15 h Praha-Strahov 10.1.2014
800 m 1:56.11 Stará Boleslav 3.6.2017
800 m 1:57.61 h Praha - Stromovka 25.2.2017
1500 m 4:14.67 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
3000 m 10:50.93 Praha-Juliska 31.8.2016
vrh koulí 5kg 08.74 Praha - Děkanka 23.8.2016
Přespolní běh mílaři 13:52 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 38.23 Praha - Děkanka 29.4.2019
400 m 52.15 Praha - Juliska 11.5.2019
600 m 1:25.60 Praha - Děkanka 29.4.2019
800 m 1:56.73 Praha - Eden 15.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh mílaři/M 33 Kostelec-Alfrédov 13:52
06.10.2018 Muži - Ženy 2018 (Spartak Praha 4) 600 m/M/F Praha - Děkanka 1:23.49
10.09.2018 13. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 1 Praha - Eden 51.44
05.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B02 1 Stará Boleslav 52.05
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/U23M/R3 8 Ostrava 2:01.85
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/B01 6 Stará Boleslav 2:01.50
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/R3 6 Kladno 1:59.63
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M/B01 Praha - Děkanka DNS
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 800 m/M/F Praha - Děkanka 1:56.18
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/B03 2 Pacov 51.31
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/M/F 6 Pacov 2:03.65
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B01 5 Praha - Eden 51.89
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 800 m/M/B3 3 Ostrava - Vítkovice 1:56.49
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/M Praha - Eden 1:57.70
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B02 4 Praha - Eden 52.54
31.05.2018 9. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B02 3 Praha - Eden 36.94
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/B01 8 Kladno 1:58.72
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B01 5 Praha - Přátelství 1:59.43
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 400 m/M/B02 5 Praha - Přátelství 53.60
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 600 m/M/F Praha - Děkanka 1:29.86
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B02 1 Praha - Děkanka 38.49
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 800 m/M/R3 6 Praha - Stromovka 2:00.48
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/M/B5 2 Praha-Stromovka 52.01
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/M/B1 2 Praha-Stromovka 1:57.86
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 800 m/M/B01 MS Praha - Stromovka 1:58.20
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) 800 m/M/F MS Praha - Stromovka 1:59.76
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B1 MS Praha - Strahov 51.76
09.01.2018 1. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B3 1 Praha - Stromovka 37.71