Karta atleta

Export do excelu
  • Veselý Jakub
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér Dalibor Kupka
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Kolín 18.6.2013
60 m 07.47 h Praha - Strahov 7.12.2013
100 m 11.50 Pardubice 13.9.2014
150 m 17.33 Kladno 5.10.2013
150 m 17.08 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 22.22 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
200 m 22.25 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 34.60 Stará Boleslav 23.8.2017
300 m 35.04 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 47.15 Ostrava 20.6.2019
400 m 48.50 h Ostrava 16.2.2019
600 m 2:00.79 Stará Boleslav 1.5.2010
800 m 2:21.90 Stará Boleslav 15.10.2011
1000 m 3:06.41 Kolín 18.6.2013
3000 m 11:58.24 Stará Boleslav 6.5.2017
60 m překážek 10.41 Stará Boleslav 15.10.2011
60 m překážek 10.34 h Praha-Strahov 9.1.2011
pětiboj 2041 Stará Boleslav 15.10.2011
hod diskem 1kg 35.18 Kladno 3.5.2013
hod oštěpem 600g 45.54 Kladno 3.5.2013
hod kriketovým míčkem 48.21 Kolín 15.5.2011
vrh koulí 3kg 10.71 Stará Boleslav 3.6.2011
vrh koulí 3kg 11.00 h Praha-Strahov 9.1.2011
vrh koulí 4kg 13.00 Kladno 3.5.2013
vrh koulí 5kg 11.68 h Praha - Strahov 6.12.2014
skok daleký 5.57 Jablonec nad Nisou 14.9.2013
skok vysoký 1.75 Stará Boleslav 12.5.2013
skok vysoký 1.65 h Praha - Strahov 8.12.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 17.08 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 22.48 Turnov 28.5.2019
200 m 22.25 h Praha - Stromovka 26.1.2019
300 m 34.83 Ústí nad Orlicí 17.8.2019
300 m 35.04 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 47.15 Ostrava 20.6.2019
400 m 48.50 h Ostrava 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/R1 3 Kladno 49.41
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) 400 m/M/BB 3 Tábor 48.84
08.07.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let 400 m/M 6 Kraków 48.72
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B1 7 Ostrava - Vítkovice 48.49
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B02 5 Praha - Eden 22.91
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/M/B1 3 Ostrava - Vítkovice 48.19
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 MS Praha - Eden 22.55
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B2 3 Praha 48.88
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/F Kladno 49.37
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B01 2 Kladno 22.58
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B2 2 Praha - Juliska 49.03
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B04 2 Praha - Přátelství 23.05
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/J/B1 MS Stará Boleslav 22.96
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 400 m/M Kolín 49.68