Karta atleta

Export do excelu
  • Mališka Rostislav
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.34 Přerov 21.4.2016
60 m 07.28 Přerov 21.4.2016
60 m 07.23 h Ostrava 23.2.2016
100 m 11.20 Olomouc 19.5.2018
150 m 16.91 Přerov 21.4.2016
150 m 17.48 h Ostrava 13.1.2018
200 m 22.63 Olomouc 19.5.2018
200 m 23.42 h Ostrava 6.2.2016
300 m 35.93 Přerov 25.4.2018
300 m 36.50 h Ostrava 13.1.2018
400 m 50.78 Olomouc 16.9.2017
400 m 52.05 h Ostrava 20.1.2018
800 m 3:03.76 Přerov 22.9.2010
800 m 2:58.30 h Olomouc 5.3.2011
1000 m 3:27.95 h Olomouc 19.3.2016
1500 m 5:06.62 Přerov 25.9.2017
60 m překážek 09.58 Olomouc 22.6.2011
60 m překážek 08.10 h Bratislava 7.2.2015
100 m překážek 14.37 Uherské Hradiště 15.9.2013
110 m překážek 14.61 Ostrava 20.6.2015
200 m překážek 25.43 Olomouc 19.8.2015
300 m překážek 40.46 Třinec 23.5.2015
400 m překážek 55.18 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
sprintérský trojboj 2425 Přerov 1.5.2018
středoškolský pohár 1372 Přerov 20.9.2017
pětiboj 0840 Přerov 23.6.2010
pětiboj hala 0637 h Olomouc 27.3.2010
sedmiboj hala 3593 h Olomouc 19.3.2016
desetiboj 5156 Přerov 25.9.2017
vrhačský trojboj 1097 Přerov 8.8.2014
vrhačský čtyřboj 1278 Přerov 8.8.2014
hod diskem 1kg 17.84 Přerov 17.10.2010
hod diskem 1,5kg 27.38 Přerov 15.7.2015
hod diskem 1,75kg 26.23 Přerov 25.9.2017
hod diskem 2kg 22.91 Přerov 12.6.2019
hod kladivem 5kg 19.25 Přerov 8.8.2014
hod kladivem 6kg 15.99 Přerov 4.11.2017
hod kladivem 7,26kg 16.20 Přerov 12.6.2019
hod oštěpem 600g 22.65 Přerov 2.8.2013
hod oštěpem 700g 31.05 Pacov 26.7.2014
hod oštěpem 800g 30.98 Přerov 12.6.2019
hod kriketovým míčkem 47.07 Olomouc 8.5.2011
vrh koulí 3kg 06.46 Přerov 17.10.2010
vrh koulí 3kg 07.20 h Olomouc 5.3.2011
vrh koulí 4kg 09.38 Přerov 29.5.2013
vrh koulí 4kg 08.38 h Olomouc 16.3.2013
vrh koulí 5kg 09.63 Přerov 8.8.2014
vrh koulí 5kg 09.29 h Olomouc 15.3.2014
vrh koulí 6kg 09:77 Přerov 11.3.2016
vrh koulí 6kg 09.74 h Olomouc 19.3.2016
vrh koulí 7,26kg 09.03 Přerov 12.6.2019
vrh koulí 7,26kg 09.17 h Olomouc 19.3.2016
skok daleký 4,49 Pacov 26.7.2014
skok daleký 5.71 h Olomouc 15.3.2014
skok o tyči 2.12 Přerov 25.9.2017
skok o tyči 1.90 h Olomouc 19.3.2016
skok vysoký 1.53 Přerov 25.9.2017
skok vysoký 1.56 h Olomouc 19.3.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.41 Přerov 1.5.2019
100 m 11.83 Přerov 1.5.2019
200 m 23.50 Přerov 1.5.2019
300 m 36.9 Přerov 17.4.2019
400 m 53.16 Olomouc 24.4.2019
400 m překážek 58.38 Olomouc 8.6.2019
sprintérský trojboj 2166 Přerov 1.5.2019
vrhačský trojboj 1037 Přerov 12.6.2019
vrhačský čtyřboj 1171 Přerov 12.6.2019
hod diskem 2kg 22.91 Přerov 12.6.2019
hod kladivem 7,26kg 16.20 Přerov 12.6.2019
hod oštěpem 800g 30.98 Přerov 12.6.2019
vrh koulí 7,26kg 09.03 Přerov 12.6.2019
skok vysoký 1.45 Olomouc 24.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R05 2 Hranice 11.51
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 5 Hranice 23.52
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/FB 4 Hranice 11.51
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m př./M/B01 Hranice DNF
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 Hranice DNS
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B01 1 Hranice 11.27
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./M/F Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B01 5 Ostrava - Vítkovice 51.35
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B01 Ostrava - Vítkovice DNS
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m př./M/B01 1 Hranice 57.11
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 1 Hranice 22.87
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B01 3 Hranice 11.44
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B1 2 Olomouc 22.63
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B1 1 Olomouc 11.20
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 400 m př./M/B1 1 Olomouc 58.07
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 6 Přerov 2425
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 5 Přerov 07.17
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B01 5 Přerov 11.23
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B01 6 Přerov 22.93
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/M/B01 1 Přerov 35.93
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 150 m/M/B01 1 Přerov 16.82
25.04.2018 Okresní přebory (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B01 1 Přerov 07.20
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M Olomouc 07.30
10.03.2018 Oddílové halové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/M Olomouc 4.85
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R2 2 Ostrava 07.26
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 5 Ostrava 07.24
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B3 5 Ostrava 52.49
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R2 6 Ostrava 07.29
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B3 1 Ostrava 52.05
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/M/B3 Ostrava DNS
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B3 1 Ostrava 17.48
13.01.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a v chůzi juniorů, juniorek, dorost (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B2 2 Ostrava 36.50
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/FB Olomouc 07.39
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/M/R1 4 Olomouc 07.40
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/R2 1 Ostrava - Vítkovice 07.32
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.36
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/M/B2 4 Ostrava - Vítkovice 37.23
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/M/B2 3 Ostrava - Vítkovice 17.68