Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Zahradník
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.06 Praha-Stromovka 09.05.2012
60 m 07.50 h Praha - Stromovka 24.01.2017
100 m 12.06 Kolín 01.05.2016
150 m 22.08 h Praha-Stromovka 03.12.2011
150 m 21.57 Praha 09.06.2012
200 m 24.85 Liberec 17.05.2015
200 m 24.27 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 51.06 h Praha-Stromovka 17.02.2011
300 m 48.57 Praha 09.05.2011
400 m 57.84 Praha 03.09.2014
600 m 2:03.00 Praha 20.05.2010
800 m 2:52.0 h Praha 04.12.2010
800 m 2:30.02 Praha 23.05.2012
1000 m 3:26.79 Ostrava 17.05.2011
1500 m 5:34.30 Praha 20.06.2012
60 m překážek (0.76) 11.74 h Praha-Stromovka 24.02.2011
60 m překážek (0.76) 11.65 Praha 22.09.2011
60 m překážek (0.84) 11.74 h Praha-Juliska 12.01.2012
100 m překážek (0.84) 19.11 Praha 20.06.2012
110 m překážek (0.91) 19.03 Praha 26.08.2014
1500 m překážek 6:14.86 Praha 05.09.2012
skok vysoký 1.20 Praha 19.05.2011
skok daleký 6.93 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
skok daleký 7.02 Ostrava 01.09.2018
trojskok 13.73 Opava 09.09.2017
trojskok 13.94 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
vrh koulí 4kg 06.35 Praha 26.04.2012
hod diskem 1kg 17.04 Praha 08.06.2012
hod diskem 1,5kg 20.19 Praha 26.08.2014
hod kladivem 5kg 13.59 Praha 03.09.2014
hod kriketovým míčkem 39.24 Praha 16.10.2011
pětiboj 1256 Praha 16.10.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 6.93 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
skok daleký 7.02 Ostrava 01.09.2018
trojskok 13.94 h Jablonec nad Nisou 11.02.2018
trojskok 13.61 Kladno 19.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) skok daleký/M/F 6 Ústí nad Labem 6.82
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) trojskok/M/F 8 Ústí nad Labem 13.80
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/U23M 5 Ostrava 7.02
02.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) trojskok/U23M Ostrava DNS
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/M 7 Stará Boleslav 13.23
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/M 4 Stará Boleslav 6.33
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) skok daleký/M/F Zlín 6.89
29.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M/F 9 Kladno 6.88
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) trojskok/M 5 Kladno 13.54
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) skok daleký/M 5 Kladno 6.66
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M/F Pacov 6.42
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/M/F 5 Pacov 13.03
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) trojskok/M 8 Praha - Eden 12.98
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) skok daleký/M Praha - Eden 6.80
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) trojskok/M 5 Kladno 13.63
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/M Kladno 6.78
13.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) trojskok/M/F Praha - Přátelství DNS
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/M/F Praha - Přátelství 6.81
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/J MS Stará Boleslav 6.58
05.05.2018 I. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/J MS Stará Boleslav 12.89
18.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) skok daleký/M 9 Praha - Stromovka 6.77
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) trojskok/M 11 Praha - Stromovka 13.61
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) skok daleký/M/F MS Jablonec nad Nisou 6.93
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) trojskok/M/F MS Jablonec nad Nisou 13.94
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/M Praha-Strahov 6.79
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) skok daleký/M/F1 Praha-Stromovka 6.39
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M/F Praha - Strahov 6.45
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/M/F Praha - Strahov 13.30
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) skok daleký/M 4 Chemnitz 6.67
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) trojskok/M Chemnitz 13.44