Karta atleta

Export do excelu
  • Stewart Gerron
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 12.10 Praha - Děkanka 5.10.2013
60 m 08.33 Praha 13.6.2013
100 m 12.29 Praha - Děkanka 27.9.2015
150 m 18.54 Praha 8.5.2015
150 m 22.39 h Praha-Stromovka 18.1.2012
200 m 24.09 Praha 1.7.2015
300 m 37.91 Praha-Eden 6.5.2016
300 m 40.95 h Praha-Strahov 10.1.2014
400 m 52.65 Praha-Juliska 20.5.2016
400 m 52.35 h Praha-Stromovka 6.2.2016
500 m 1:09.23 Praha 5.5.2015
500 m 1:22.88 h Praha-Strahov 18.1.2013
600 m 1:27.81 Praha 6.10.2014
600 m 1:24.92 h Praha - Strahov 13.1.2017
800 m 1:58.32 Stará Boleslav 11.6.2016
800 m 1:57.45 h Praha-Stromovka 6.2.2016
1000 m 2:39.99 Praha 1.5.2015
1000 m 2:36.61 h Praha-Strahov 22.1.2016
1500 m 4:01.59 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:08.48 h Praha - Stromovka 2.2.2019
3000 m 08:53.93 Praha - Juliska 11.5.2019
3000 m 09:13.37 h Praha-Stromovka 23.1.2018
5000 m 15:27.06 Karlsruhe 18.5.2019
10 km silnice 34:20 Běchovice-Praha 30.9.2018
100 m překážek 19.16 Praha 4.9.2013
110 m překážek 19.20 Praha - Děkanka 27.9.2015
200 m překážek 31.25 Praha 13.6.2013
1500 m překážek 5:00.07 Praha 21.9.2013
2000 m překážek 6:44.52 Praha 6.6.2014
desetiboj 3817 Praha - Děkanka 27.9.2015
hod diskem 1,5kg 16.15 Praha - Děkanka 27.9.2015
hod oštěpem 700g 23.16 Praha - Děkanka 27.9.2015
vrh koulí 3kg 05.25 Praha 3.5.2011
vrh koulí 5kg 06.80 Praha - Děkanka 27.9.2015
skok daleký 4.77 Praha 27.9.2014
skok o tyči 1.65 Praha 27.9.2014
skok vysoký 1.50 Praha 27.9.2014
Přespolní běh-vytrvalci 34:50 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 1:58.57 Praha - Děkanka 4.5.2019
1500 m 4:01.59 Stará Boleslav 23.6.2019
1500 m 4:08.48 h Praha - Stromovka 2.2.2019
3000 m 08:53.93 Praha - Juliska 11.5.2019
5000 m 15:27.06 Karlsruhe 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.11.2018 Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek (Plzeňský krajský atletický svaz) PBěh vytrvalci/M 24 Kostelec-Alfrédov 34:50
30.09.2018 Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek 10 km/M 28 Běchovice-Praha 34:20
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 1500 m/M/F Sušice 4:28.37
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 3000 m/M/F Sušice 09:42.06
03.07.2018 10. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 800 m/M/F 4 Praha - Děkanka 2:01.54
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M/B01 2 Vlašim 4:16.62
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M/B01 2 Vlašim 1:59.47
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 (Hvězda Pardubice) 800 m/M Pardubice 1:59.25
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/F Plzeň 4:14.27
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B01 6 Plzeň 2:02.68
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/M/B01 6 Praha - Děkanka 2:01.41
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B2 2 Praha-Stromovka 4:16.15
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/M/B1 10 Praha-Stromovka 09:13.37
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/M/B1 7 Praha-Stromovka 4:13.84
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR (UK FTVS) 1500 m/M/B2 3 Praha-Strahov 4:16.06