Karta atleta

Export do excelu
  • Žitná Venuše
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK Bílina
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Bílina 28.4.2018
60 m 08.09 h Praha-Strahov 23.2.2013
100 m 12.98 Meziboří 20.5.2015
150 m 19.84 Děčín 5.5.2013
150 m 20.09 h Praha-Strahov 23.2.2013
200 m 26.52 Stará Boleslav 22.5.2015
200 m 26.75 h Praha-Strahov 8.2.2015
300 m 47.00 Bílina 27.4.2013
800 m 2:48.77 Praha 12.7.2014
800 m 2:46.32 h Praha-Stromovka 6.2.2015
60 m překážek 08.78 h Praha-Stromovka 14.2.2015
100 m překážek 14.59 Praha 8.6.2015
200 m překážek 32.71 Bílina 6.8.2013
sprintérský trojboj 2121 Kolín 24.8.2014
pětiboj hala 3392 h Praha-Stromovka 6.2.2015
sedmiboj 4404 Česká Lípa 10.5.2014
hod diskem 0,75kg 30.90 Kladno 5.10.2013
hod diskem 1kg 36.65 Bílina 25.5.2016
hod oštěpem 500g 44.47 Kolín 3.5.2015
hod oštěpem 600g 44.51 Ostrava 1.9.2018
vrh koulí 3kg 13.09 Děčín 3.9.2015
vrh koulí 3kg 13.32 h Praha-Stromovka 14.2.2015
vrh koulí 4kg 12.38 Praha - Eden 10.6.2018
vrh koulí 4kg 12.14 h Praha-Stromovka 20.2.2016
skok daleký 5.03 Stará Boleslav 22.5.2015
skok daleký 5.16 h Praha-Stromovka 6.2.2015
skok vysoký 1.62 Česká Lípa 10.5.2014
skok vysoký 1.52 h Praha-Stromovka 6.2.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 4kg/Ž/F Pacov 11.31
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 600g/Ž/F Pacov 42.80
16.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1kg/Ž/F 9 Pacov 25.06
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) koule 4kg/U23Z 9 Ostrava 11.72
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) oštěp 600g/U23Z Ostrava 44.51
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Ž Kladno 30.62
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/Ž Kladno 11.26
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž Kladno 40.31
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) oštěp 600g/Ž Kladno DNS
08.07.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let oštěp 600g/Ž 6 Kraków 40.90
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) disk 1kg/Ž Liberec 31.12
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) oštěp 600g/Ž Liberec 42.04
01.07.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) koule 4kg/Ž Liberec 11.71
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) oštěp 600g/Ž/F Děčín 43.53
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) koule 4kg/Ž/F Děčín 11.93
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) disk 1kg/Ž/F Děčín 33.44
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 100 m př./Ž/F Děčín 18.32
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) koule 4kg/Ž Praha - Eden 12.38
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) oštěp 600g/Ž Praha - Eden 40.99
10.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK Jeseniova) disk 1kg/Ž Praha - Eden 32.52
02.06.2018 Mezinárodní mítink Oslava atletiky ke 100. výročí vzniku Československa (AK Škoda Plzeň) oštěp 600g/Ž Plzeň 42.02
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) oštěp 600g/Ž/F Bílina 43.18
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 1kg/Ž/F Bílina 34.36
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 4kg/Ž/F Bílina 11.66
13.05.2018 1. kolo KP družstev ÚKAS mužů a žen (Atletika Litvínov) oštěp 600g/Ž Meziboří DNS
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) sedmiboj/Ž Bílina 3618
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 200 m/Ž/B 2 Bílina 28.06
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 800 m/Ž Bílina 3:12.71
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m př./Ž Bílina 17.66
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) oštěp 600g/Ž/F Bílina 39.08
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) koule 4kg/Ž/F Bílina 11.45
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) dálka/Ž/F Bílina 4.69
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) výška/Ž/F Bílina 1.35
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) dálka/Ž 4 Ústí nad Labem 4.97
01.05.2018 Májové závody (USK PROVOD Ústí nad Labem) 100 m/Ž/F Ústí nad Labem 13.18
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) koule 4kg/Ž Bílina 11.50
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) disk 1kg/Ž/F Bílina 33.33
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) 60 m/Ž/B01 2 Bílina 08.15
28.04.2018 Zahajovací závody na dráze (AK Bílina) výška/Ž 6 Bílina 1.40
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m/Ž/R02 3 Jablonec nad Nisou 08.51
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) koule 4kg/Ž/F Jablonec nad Nisou 11.70
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje (ÚKAS) 60 m př./Ž/B01 2 Jablonec nad Nisou 09.50
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m př./Ž/F Jablonec nad Nisou 10.04
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 4kg/Ž Jablonec nad Nisou 11.33
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 4kg/Ž MS Praha-Stromovka 11.25