Karta atleta

Export do excelu
  • Brázdilová Tereza
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.24 Uherské Hradiště 28.09.2013
60 m 08.24 h Praha - Strahov 21.12.2013
100 m 13.31 Uherské Hradiště 28.09.2013
150 m 19.67 Uherské Hradiště 15.09.2013
200 m 27.05 Uherské Hradiště 28.09.2013
800 m 3:03.5 Uherské Hradiště 02.06.2011
800 m 3:26.70 h Olomouc 26.01.2013
60 m překážek 11.7 Uherské Hradiště 02.06.2011
60 m překážek 10.66 h Olomouc 26.01.2013
sprintérský trojboj 2200 Uherské Hradiště 28.09.2013
středoškolský pohár 0628 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 2053 Uherské Hradiště 02.06.2011
pětiboj hala 2104 h Olomouc 26.01.2013
hod diskem 1kg 16.74 Uherské Hradiště 23.08.2017
hod kriketovým míčkem 23.82 Uherské Hradiště 02.06.2011
vrh koulí 3kg 07.77 Uherské Hradiště 25.04.2012
vrh koulí 3kg 07.78 h Olomouc 26.01.2013
skok daleký 5.62 Olomouc 12.09.2015
skok daleký 5.52 h Bratislava 07.02.2015
trojskok 11.95 Ostrava 20.06.2015
trojskok 12.15 h Praha-Stromovka 21.02.2015
skok vysoký 1.37 Uherské Hradiště 02.10.2011
skok vysoký 1.43 h Otrokovice 07.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž 11 Břeclav 4.91
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž 7 Břeclav 10.65
15.08.2018 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 4 Uherské Hradiště 5.05
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F 11 Uherské Hradiště 4.91
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F 5 Uherské Hradiště 11.23
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 7 Třinec 11.02
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 15 Třinec 5.05
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) trojskok/Ž 10 Opava 10.94
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 10 Opava 5.15
06.05.2018 Memoriály a rámcové závody - 25. ročník (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) dálka/Ž/F Uherské Hradiště 5.25