Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Pöschlová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Beran Pavel
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Tyčka 118 1058
    akt. 20.07.2021
  • Úspěchy:
    2015: MS17-tyč/12.; 2016: MSJ-tyč/Q; 2017: MEJ-tyč/Q-NM; 2019: ME22-tyč/7.=
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 2 - - 1 - - 1 2 - 1 1 -
- - - 2 - - 1 2 - 1 - - - - -
1 - - 2 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.10 Kladno 04.05.2012
60 m 09.22 h Praha-Stromovka 12.01.2013
150 m 22.67 h Praha-Strahov 22.02.2012
150 m 22.27 Kladno 10.06.2012
200 m 29.12 Praha 11.10.2014
300 m 52.95 Stará Boleslav 21.05.2010
800 m 2:59.25 h Praha-Stromovka 17.02.2011
800 m 2:51.12 Praha 12.10.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 10.91 Praha 29.06.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 h Praha-Stromovka 03.12.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.69 h Praha-Strahov 11.02.2012
60 m překážek (0.76/8.50) 09.89 h Praha-Strahov 25.01.2014
60 m překážek (0.84) 09.21 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.45 Kolín 08.05.2015
100 m překážek (0.84) 14.63 Hodonín 08.09.2019
200 m překážek (0.76) 34.76 Kolín 14.09.2012
skok vysoký 1.67 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
skok vysoký 1.69 Kladno 14.06.2015
skok o tyči 4.15 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok o tyči 4.30 Stará Boleslav 28.08.2019
skok daleký 5.28 h Praha - Strahov 04.02.2017
skok daleký 5.53 Kolín 18.06.2017
trojskok 11.21 h Praha-Strahov 10.01.2015
trojskok 11.25 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
vrh koulí 3kg 07.25 h Praha-Strahov 26.01.2012
vrh koulí 3kg 09.86 Praha 11.10.2014
hod oštěpem 600g 25.56 Praha 12.10.2014
hod kriketovým míčkem 30.14 Stará Boleslav 25.06.2010
pětiboj 1690 Stará Boleslav 25.06.2010
sedmiboj [Dky] 3863 Praha 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek (0.84) 09.21 h Praha-Strahov 26.01.2018
100 m překážek (0.84) 15.12 Ústí nad Labem 16.09.2018
skok o tyči 4.15 h Praha-Stromovka 03.02.2018
skok o tyči 4.20 Kladno 26.05.2018
skok daleký 5.10 h Praha - Strahov 13.01.2018
skok daleký 5.50 Praha - Přátelství 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 100 m překážek (0.84)/Ž/B03 1 Ústí nad Labem 15.12
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) skok o tyči/Ž/F Ústí nad Labem 3.85
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) skok daleký/Ž/F 5 Ústí nad Labem 5.47
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/U23Z Ostrava 3.94
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Ž MS Kladno 4.00
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) skok o tyči/Ž Týniště nad Orlicí 4.00
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Ž 4 Kladno 4.01
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) skok o tyči/Ž Tábor 4.08
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) skok o tyči/Ž Kladno 4.10
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) 100 m/Ž/B01 5 Kladno 12.96
08.07.2018 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko mužů a žen do 22 let skok o tyči/Ž Kraków 4.10
05.07.2018 Pražská tyčka 2018 skok o tyči/Ž 9 Praha - Palachovo náměstí 4.02
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) skok o tyči/Ž/F Ostrava - Vítkovice 4.10
17.06.2018 Union Leichtathletik Gala skok o tyči/Ž 4 Linz 4.02
09.06.2018 3. Internationales Stabchosprungmeeting skok o tyči/Ž 4 Schwerin 4.10
07.06.2018 Praga Academica 2018 (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž Praha - Přátelství 3.98
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) skok o tyči/Ž 5 Praha 3.80
31.05.2018 Liese Prokop Memorial (Austrian Top Meeting) skok o tyči/Ž St. Pölten 4.00
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Ž Kladno 5.45
26.05.2018 KP jednotlivců M, Ž, Jci, Jky, Dci, Dky (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Ž Kladno 4.20
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Ž 2= Praha - Juliska 4.00
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž/F Praha - Přátelství 3.96
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) skok daleký/Ž/F 4 Praha - Přátelství 5.50
10.03.2018 2. McDonald s Springermeeting skok o tyči/Ž 4 Wuppertal 3.91
28.02.2018 8. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Ž/F Jablonec nad Nisou 4.11
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Ž Jablonec nad Nisou 3.90
18.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Ž 4= Praha - Stromovka 4.01
13.02.2018 Zimní pražská tyčka 2018 skok o tyči/Ž 7 Praha-Zličín 4.00
10.02.2018 Mítink EA skok o tyči/Ž Linec 4.05
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) skok o tyči/Ž MS Praha-Stromovka 4.15
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) skok o tyči/Ž/F MS Praha - Stromovka 4.10
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Praha-Strahov 09.21
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) skok o tyči/Ž Praha - Strahov 3.80
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž/F Praha - Strahov 5.10
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok o tyči/Ž/F Praha - Strahov 3.90
13.01.2018 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Praha - Strahov 09.33