Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Kaštovský
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: Válek Augustin
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.66 h Opava 19.01.2014
50 m 06.78 Opava 01.05.2015
60 m 07.42 Třinec 13.05.2014
60 m 07.32 h Ostrava 07.01.2017
100 m 11.37 Třinec 03.06.2017
150 m 17.17 Opava 22.06.2014
150 m 17.30 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
200 m 22.82 Třinec 03.06.2017
200 m 22.93 h Ostrava 03.02.2018
300 m 35.97 Opava 25.04.2017
300 m 36.06 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 50.49 h Ostrava 18.02.2017
400 m 49.41 Olomouc 13.05.2017
600 m 2:09.71 Břeclav 05.08.2015
800 m 2:03.06 Opava 26.05.2020
1000 m 2:49.81 Břeclav 23.07.2014
1500 m 5:26.46 Opava 13.08.2013
60 m překážek (0.76) 11.58 Třinec 07.07.2012
60 m překážek (0.84) 11.13 h Opava 13.01.2013
100 m překážek (0.84) 17.50 Opava 25.04.2014
skok vysoký 1.25 h Opava 12.01.2013
skok vysoký 1.40 Opava 26.04.2014
skok o tyči 1.85 Opava 25.04.2014
skok daleký 5.58 h Opava 12.01.2014
skok daleký 5.97 Opava 08.07.2014
vrh koulí 3kg 12.12 Znojmo 23.09.2012
vrh koulí 3kg 12.87 h Ostrava 16.12.2012
vrh koulí 4kg 12.42 h Olomouc 26.01.2014
vrh koulí 4kg 12.32 Břeclav 23.07.2014
vrh koulí 5kg 09.93 h Opava 20.01.2015
hod diskem 1kg 31.42 Opava 25.06.2013
hod oštěpem 600g 39.52 Ostrava 09.06.2013
hod kriketovým míčkem 61.12 Znojmo 23.09.2012
středoškolský pohár 1452 Tyršův stadion 19.09.2018
devítiboj 3782 Opava 25.04.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.48 Tyršův stadion 19.09.2018
100 m 11.63 Olomouc 05.05.2018
150 m 17.30 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
150 m 17.78 Opava 15.05.2018
200 m 22.93 h Ostrava 03.02.2018
200 m 22.83 Třinec 09.06.2018
300 m 36.06 h Ostrava - Vítkovice 06.01.2018
400 m 50.52 h Ostrava 20.01.2018
400 m 50.15 Třinec 09.06.2018
středoškolský pohár 1452 Tyršův stadion 19.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) středoškolský pohár/Dci 6 Tyršův stadion 1452
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 400 m/Dci/B01 2 Tyršův stadion 51.81
19.09.2018 Okresní kolo SAP - Opava (Mendelovo gymnazium Opava) 60 m/Dci/B01 1 Tyršův stadion 07.48
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B01 Břeclav DNS
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R1 6 Praha-Juliska 51.39
24.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/J/R3 6 Praha-Juliska 23.29
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B01 5 Ostrava - Vítkovice 23.24
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/R02 4 Ostrava - Vítkovice 11.83
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/M/B3 1 Ostrava - Vítkovice 50.31
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B01 4 Třinec 50.15
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B01 4 Třinec 22.83
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B01 5 Břeclav 23.01
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B02 7 Břeclav 11.78
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B02 1 Opava 50.34
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B02 2 Opava 22.78
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 400 m/M/B01 4 Opava 53.64
15.05.2018 II. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/M/B01 4 Opava 17.78
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 100 m/J/B02 3 Olomouc 11.63
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B01 4 Olomouc 22.90
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/R2 3 Ostrava 51.47
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R3 1 Ostrava 22.93
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/J/B1 3 Ostrava 50.52
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B2 3 Ostrava 23.11
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 36.06
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 17.30