Karta atleta

Export do excelu
  • Ryba David
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér Michal Novák
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.29 Hradec Králové 7.9.2016
60 m 07.13 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
100 m 11.01 Praha - Juliska 9.5.2018
150 m 19.31 Hradec Králové 13.6.2014
150 m 16.98 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 21.91 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
200 m 22.12 h Ostrava 18.2.2017
300 m 40.82 Brno 8.9.2014
400 m 52.31 Praha-Eden 20.5.2016
800 m 2:45.71 Brno 11.9.2012
800 m 2:50.29 h Jablonec nad Nisou 29.1.2012
1000 m 3:18.74 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
1000 m 2:58.76 h Praha-Stromovka 12.2.2016
1500 m 4:55.72 Praha-Eden 20.5.2016
3000 m 13:21.81 Hradec Králové 24.9.2011
60 m překážek 11.44 Hradec Králové 26.9.2012
60 m překážek 07.93 h Ostrava 24.2.2018
100 m překážek 14.31 Hradec Králové 13.9.2014
110 m překážek 13.65 Praha - Eden 25.5.2018
200 m překážek 28.63 Hradec Králové 13.9.2014
300 m překážek 39.10 Ústí nad Orlicí 5.6.2016
400 m překážek 60.69 Praha 26.9.2015
1500 m překážek 6:01.40 Hradec Králové 22.6.2013
sprintérský trojboj 2311 Hradec Králové 7.9.2016
pětiboj 1290 Hradec Králové 9.5.2012
sedmiboj hala 4627 h Praha-Stromovka 12.2.2016
devítiboj 4316 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
desetiboj 6131 Praha-Eden 20.5.2016
čtyřboj 1927 Hradec Králové 21.5.2014
hod diskem 1kg 27.80 Jaroměř 8.6.2014
hod diskem 1,5kg 31.43 Praha-Eden 20.5.2016
hod oštěpem 600g 33.58 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod oštěpem 700g 35.71 Praha-Eden 20.5.2016
hod kriketovým míčkem 43.57 Hradec Králové 9.5.2012
vrh koulí 3kg 07.81 Hradec Králové 11.4.2012
vrh koulí 4kg 10.45 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
vrh koulí 4kg 08.48 h Jablonec nad Nisou 11.1.2014
vrh koulí 5kg 11.84 Pardubice 7.5.2016
vrh koulí 5kg 11.99 h Praha-Stromovka 2.2.2016
skok daleký 6.42 Hradec Králové 14.5.2016
skok daleký 6.35 h Praha-Stromovka 12.2.2016
skok o tyči 3.40 Pardubice 7.5.2016
skok o tyči 3.50 h Praha-Stromovka 6.2.2016
skok vysoký 1.78 Praha-Eden 20.5.2016
skok vysoký 1.78 h Praha-Stromovka 12.2.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m překážek 08.09 h Jablonec nad Nisou 6.2.2019
110 m překážek 14.22 Plzeň 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/B01 1 Praha - Eden 14.21
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/B02 3 Ústí nad Labem 22.38
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 110 m př./M/B01 1 Ústí nad Labem 14.58
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 110 m př./J/B01 1 Hradec Králové 14.04
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B01 3 Hradec Králové 22.23
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./U23M/R1 1 Ostrava 14.31
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 110 m př./U23M/F Ostrava 14.43
30.08.2018 Weltklasse Zürich 110 m př./M 8 Zürich 15.90
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R03 Jablonec nad Nisou NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FB Jablonec nad Nisou 11.17
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 110 m př./M/B01 1 Jablonec nad Nisou 14.38
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./M/R2 2 Kladno 14.40
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) 110 m př./M/F Kladno 14.22
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 110 m př./M/F Nové Město nad Metují 14.17
10.07.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 110 m př./J/R3 3 Tampere 13.75
10.07.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 110 m př./J/S1 6 Tampere 13.93
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B01 4 Mladá Boleslav 21.76
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/R1 1 Praha-Juliska 13.97
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/F Praha-Juliska 14.10
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 110 m př./J Praha DNS
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/R01 1 Praha - Eden 13.65
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R02 2 Kolín 11.08
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/FA 6 Kolín 11.15
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B02 3 Kolín 21.99
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/B01 1 Praha - Juliska 13.76
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 100 m/J/B02 1 Praha - Juliska 11.01
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/J/R2 3 Ostrava 22.21
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./J/R1 1 Ostrava 08.08
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./J/F Ostrava 07.93
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B2 MS Praha-Stromovka 22.45
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/F MS Praha-Stromovka 08.02
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/R1 MS Praha-Stromovka 08.02
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/B1 1 Praha-Stromovka 08.01
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B1 2 Praha-Stromovka 22.40
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m př./J Nehvizdy 07.98
18.01.2018 Hvězdy v Nehvizdech (NERD Team, spolek) 60 m/J Nehvizdy 07.25
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m př./J Jablonec nad Nisou 07.97
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/FA Jablonec nad Nisou 07.13
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R1 6 Jablonec nad Nisou 07.26