Karta atleta

Export do excelu
  • Pospíšil Ondřej
  • Narozen: 15.3.1999
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ Šumperk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.24 h Ostrava 3.2.2018
100 m 11.25 Olomouc 8.5.2018
200 m 22.42 Břeclav 26.5.2018
200 m 23.21 h Ostrava 3.2.2018
300 m 36.60 Šumperk 26.4.2018
400 m 53.89 Hranice 30.6.2018
skok daleký 5.28 h Olomouc 13.1.2018
skok vysoký 1.65 Šumperk 26.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.24 h Ostrava 3.2.2018
100 m 11.25 Olomouc 8.5.2018
200 m 22.42 Břeclav 26.5.2018
200 m 23.21 h Ostrava 3.2.2018
300 m 36.60 Šumperk 26.4.2018
400 m 53.89 Hranice 30.6.2018
skok daleký 5.28 h Olomouc 13.1.2018
skok vysoký 1.65 Šumperk 26.4.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/R02 2 Hranice 11.24
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 2 Hranice 22.73
29.09.2018 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/FA Hranice 11.28
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 100 m/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 11.39
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B1 2 Ostrava - Vítkovice 22.84
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 400 m/M/B03 2 Hranice 53.89
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 200 m/M/B01 1 Hranice 22.58
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m/M/B01 2 Hranice 11.32
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 100 m/J/R1 4 Praha-Juliska 11.37
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/J/R2 5 Praha-Juliska 23.08
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 100 m/M/B3 6 Ostrava - Vítkovice 11.39
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B01 3 Břeclav 22.42
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/J/B01 6 Břeclav 11.30
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 200 m/M/B1 1 Olomouc 22.52
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m/M/B1 3 Olomouc 11.37
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/R01 1 Olomouc 11.25
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/M/F Olomouc 11.27
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 200 m/M/F Olomouc 22.39
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 300 m/M/B01 2 Šumperk 36.60
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) 100 m/M/B01 1 Šumperk 11.51
26.04.2018 Ščudlův memoriál (TJ Šumperk) výška/M/F 5 Šumperk 1.65
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/J/R2 5 Ostrava 07.34
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R1 6 Ostrava 07.25
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 5 Ostrava 07.24
03.02.2018 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/R4 1 Ostrava 23.21
25.01.2018 Mítink EA - Czech Indoor Gala (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/M 6 Ostrava 07.34
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R2 1 Ostrava 07.28
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 8 Ostrava 07.36
20.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B4 3 Ostrava 23.45
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/FB Olomouc 07.46
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/J/R1 3 Olomouc 07.46
13.01.2018 Zahajovací závody – dorostu, juniorů a dospělých (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/J 6 Olomouc 5.28
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/R2 3 Ostrava - Vítkovice 07.39
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/J/F 6 Ostrava - Vítkovice 07.38
06.01.2018 Zahajovací závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/J/B4 Ostrava - Vítkovice DNS