Karta atleta

Export do excelu
  • Valerij Lunhul
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.37 Bílina 19.08.2017
60 m 07.30 h Chemnitz 06.01.2018
100 m 11.36 Jablonec nad Nisou 26.08.2017
200 m 22.85 Kolín 01.07.2017
200 m 23.06 h Chemnitz 06.01.2018
300 m 35.65 Klatovy 10.05.2018
400 m 50.51 Praha-Juliska 23.06.2018
800 m 2:54.94 Bílina 20.05.2012
60 m překážek (0.76) 11.18 Ústí nad Labem 05.10.2011
60 m překážek (0.91) 09.56 h Dresden 17.12.2016
60 m překážek (0.99) 09.27 h Praha - Stromovka 18.02.2017
100 m překážek (0.84) 16.39 Bílina 02.09.2014
110 m překážek (1.06) 20.11 Mladá Boleslav 24.08.2019
200 m překážek (0.76) 35.16 Děčín 21.05.2013
400 m překážek (0.91) 63.09 Ústí nad Labem 16.09.2018
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 26.01.2014
skok vysoký 1.56 Most 20.05.2014
skok daleký 6.21 h Chemnitz 07.01.2017
skok daleký 6.30 Břeclav 10.10.2017
vrh koulí 3kg 06.75 Bílina 14.06.2011
vrh koulí 5kg 10.04 h Praha-Strahov 08.02.2015
vrh koulí 5kg 12.91 Bílina 03.10.2017
hod diskem 1kg 30.07 Bílina 02.09.2014
hod kladivem 6kg 21.31 Ústí nad Labem 02.06.2018
hod oštěpem 600g 35.51 Lovosice 13.05.2014
hod oštěpem 800g 36.92 Děčín 15.05.2015
hod kriketovým míčkem 54.07 Bílina 18.09.2012
středoškolský pohár 2554 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1342 Bílina 20.05.2012
sprintérský trojboj 2282 Bílina 19.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.30 h Chemnitz 06.01.2018
200 m 23.06 h Chemnitz 06.01.2018
300 m 35.65 Klatovy 10.05.2018
400 m 50.51 Praha-Juliska 23.06.2018
400 m překážek (0.91) 63.09 Ústí nad Labem 16.09.2018
hod kladivem 6kg 21.31 Ústí nad Labem 02.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 200 m/J/B2 1 Dresden 23.98
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/B02 3 Ústí nad Labem 63.09
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/M/B04 1 Ústí nad Labem 51.77
08.09.2018 Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 3. kolo (AK Most) hod kladivem 6kg/J Most DNS
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/R1 7 Ostrava 51.36
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m překážek (0.91)/M/F 7 Jablonec nad Nisou 67.47
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 5 Jablonec nad Nisou 51.57
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B01 3 Mladá Boleslav 50.94
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B02 1 Mladá Boleslav 23.02
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R3 3 Praha-Juliska 50.51
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m/M/B01 4 Děčín 51.17
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) hod kladivem 6kg/J/F Děčín 16.18
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/M/B02 1 Nové Město nad Metují 50.73
02.06.2018 Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 2. kolo (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) hod kladivem 6kg/J/F Ústí nad Labem 21.31
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/F Ústí nad Labem 23.03
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 300 m/M/B01 2 Klatovy 35.65
01.05.2018 Veřejné závody na 150 m a 300 m (Athletic club Ústí nad Labem) 300 m/M/B01 1 Ústí nad Labem 35.67
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B9 Praha-Stromovka DNF
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R2 3 Chemnitz 07.30
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/M/B6 1 Chemnitz 23.06