Karta atleta

Export do excelu
  • Lunhul Valerij
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.37 Bílina 19.8.2017
60 m 07.30 h Chemnitz 6.1.2018
100 m 11.36 Jablonec nad Nisou 26.8.2017
200 m 22.85 Kolín 1.7.2017
200 m 23.06 h Chemnitz 6.1.2018
300 m 35.65 Klatovy 10.5.2018
400 m 50.51 Praha-Juliska 23.6.2018
800 m 2:54.94 Bílina 19.5.2012
60 m překážek 11.18 Ústí nad Labem 5.10.2011
60 m překážek 09.27 h Praha - Stromovka 18.2.2017
100 m překážek 16.39 Bílina 2.9.2014
200 m překážek 32.1 Most 27.5.2014
400 m překážek 63.09 Ústí nad Labem 16.9.2018
sprintérský trojboj 2282 Bílina 19.8.2017
středoškolský pohár 2554 Břeclav 10.10.2017
pětiboj 1342 Bílina 19.5.2012
hod diskem 1kg 30.07 Bílina 2.9.2014
hod kladivem 6kg 21.31 Ústí nad Labem 2.6.2018
hod oštěpem 600g 35.51 Lovosice 13.5.2014
hod oštěpem 800g 36.92 Děčín 15.5.2015
hod kriketovým míčkem 54.07 Bílina 18.9.2012
vrh koulí 3kg 06.75 Bílina 14.6.2011
vrh koulí 5kg 12.91 Bílina 3.10.2017
vrh koulí 5kg 10.04 h Praha-Strahov 8.2.2015
skok daleký 6.30 Břeclav 10.10.2017
skok daleký 6.21 h Chemnitz 7.1.2017
skok vysoký 1.56 Most 20.5.2014
skok vysoký 1.50 h Praha-Strahov 26.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 23.56 Hradec Králové 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Abschlusssportfest (Dresdner SC 1898) 200 m/J/B2 1 Dresden 23.98
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m př./M/B02 3 Ústí nad Labem 63.09
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/M/B04 1 Ústí nad Labem 51.77
08.09.2018 Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 3. kolo (AK Most) kladivo 6kg/J Most DNS
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/R1 7 Ostrava 51.36
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./M/F 7 Jablonec nad Nisou 67.47
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 5 Jablonec nad Nisou 51.57
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B01 3 Mladá Boleslav 50.94
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B02 1 Mladá Boleslav 23.02
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R3 3 Praha-Juliska 50.51
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) 400 m/M/B01 4 Děčín 51.17
16.06.2018 KP jednotlivců ÚKAS mužů a žen, juniorů a juniorek (ASK Děčín) kladivo 6kg/J/F Děčín 16.18
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/M/B02 1 Nové Město nad Metují 50.73
02.06.2018 Krajský pohár mládeže v hodu kladivem - 2. kolo (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) kladivo 6kg/J/F Ústí nad Labem 21.31
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/F Ústí nad Labem 23.03
10.05.2018 Velká cena města Klatov (Atletika Klatovy) 300 m/M/B01 2 Klatovy 35.65
01.05.2018 Veřejné závody na 150 m a 300 m (Athletic club Ústí nad Labem) 300 m/M/B01 1 Ústí nad Labem 35.67
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B9 Praha-Stromovka DNF
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 60 m/M/R2 3 Chemnitz 07.30
06.01.2018 Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 200 m/M/B6 1 Chemnitz 23.06