Karta atleta

Export do excelu
  • Sadirov Vladislav
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.50 Hradec Králové 6.9.2017
60 m 07.38 h Praha-Stromovka 6.2.2016
100 m 11.36 Kolín 1.6.2018
150 m 16.91 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 16.94 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 22.61 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 22.74 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 35.15 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 35.72 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 48.46 Praha-Juliska 23.6.2018
400 m 49.78 h Ostrava 16.2.2019
500 m 1:06.18 Praha - Eden 3.5.2019
1000 m 3:04.60 Praha 11.10.2014
1000 m 2:39.97 h Praha - Stromovka 9.2.2018
1500 m 4:30.49 Olomouc 26.5.2017
60 m překážek 08.66 h Ostrava 24.2.2018
100 m překážek 15.83 Praha 11.10.2014
110 m překážek 15.64 Kolín 1.6.2018
300 m překážek 38.93 Praha - Eden 3.5.2019
400 m překážek 54.31 Plzeň 18.5.2019
sprintérský trojboj 2184 Hradec Králové 6.9.2017
sedmiboj hala 4582 h Praha - Stromovka 9.2.2018
devítiboj 3972 Praha 11.10.2014
desetiboj 6099 Kolín 1.6.2018
vrhačský trojboj 1306 Vlašim 3.9.2016
hod diskem 1kg 23.48 Praha 11.10.2014
hod diskem 1,5kg 29.08 Praha-Juliska 1.10.2016
hod diskem 1,75kg 31.72 Bílina 5.5.2018
hod oštěpem 600g 36.01 Praha 11.10.2014
hod oštěpem 700g 36.38 Vlašim 3.9.2016
hod oštěpem 800g 40.77 Olomouc 26.5.2017
vrh koulí 4kg 09.26 Praha 11.10.2014
vrh koulí 5kg 11.83 Jihlava 7.5.2016
vrh koulí 5kg 10.80 h Jablonec nad Nisou 9.1.2016
vrh koulí 6kg 11.88 Kolín 1.6.2018
vrh koulí 6kg 11.12 h Praha-Stromovka 3.2.2018
vrh koulí 7,26kg 11.20 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 5.96 Bílina 13.5.2017
skok daleký 6.09 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok o tyči 3.80 Praha - Eden 6.10.2018
skok o tyči 3.85 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.68 Bílina 5.5.2018
skok vysoký 1.78 h Praha - Stromovka 10.2.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
150 m 16.91 Praha - Eden 7.5.2019
150 m 16.94 h Praha-Strahov 18.1.2019
200 m 23.03 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 35.15 Praha - Eden 7.5.2019
300 m 35.72 h Praha-Strahov 18.1.2019
400 m 49.66 Plzeň 18.5.2019
400 m 49.78 h Ostrava 16.2.2019
500 m 1:06.18 Praha - Eden 3.5.2019
1000 m 2:44.04 h Praha - Stromovka 8.2.2019
60 m překážek 08.91 h Praha - Stromovka 8.2.2019
300 m překážek 38.93 Praha - Eden 3.5.2019
400 m překážek 54.31 Plzeň 18.5.2019
sedmiboj hala 4466 h Praha - Stromovka 8.2.2019
vrh koulí 7,26kg 11.20 h Jablonec nad Nisou 12.1.2019
skok daleký 6.09 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok o tyči 3.85 h Praha - Stromovka 8.2.2019
skok vysoký 1.68 h Praha-Strahov 18.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj/J Praha - Eden 6024
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/J 5 Praha - Eden 1.65
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) tyč/J Praha - Eden 3.80
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/J 6 Praha - Eden 5.89
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden 11.25
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J 4 Praha - Eden 35.49
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J Praha - Eden 30.39
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m př./J 4 Praha - Eden 16.12
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/J Praha - Eden 4:35.00
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/J Praha - Eden 49.89
06.10.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/J Praha - Eden 11.59
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m př./J/B01 5 Praha - Eden 55.99
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B01 5 Praha - Eden 49.79
28.09.2018 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (ASK Slavia Praha) tyč/J 9 Praha - Eden 3.65
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A 400 m/J 6 Castellón 49.90
15.09.2018 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, skupina A tyč/J 8 Castellón 3.60
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) 110 m př./J/B02 3 Praha - Přátelství 15.82
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) koule 6kg/J 5 Praha - Přátelství 11.79
06.09.2018 III. kolo Přeboru Prahy družstev mládežnických kategorií (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/J 2= Praha - Přátelství 3.65
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./U23M/R1 2 Ostrava 55.48
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m př./U23M/F 8 Ostrava 54.91
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B02 3 Praha - Eden 11.56
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) výška/J 8 Praha - Eden 1.63
28.08.2018 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J 9 Praha - Eden 38.61
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B02 2 Jablonec nad Nisou 23.45
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/M/F Jablonec nad Nisou NM
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B01 3 Jablonec nad Nisou 50.36
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 400 m př./M/B01 4 Praha - Eden 55.68
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) dálka/M 11 Praha - Eden 5.79
21.08.2018 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B03 5 Praha - Eden 22.80
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) desetiboj/J Praha - Eden 5756
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 100 m/J/B01 2 Praha - Eden 11.92
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 400 m/J Praha - Eden 51.52
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 1500 m/J Praha - Eden 4:43.45
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) 110 m př./J Praha - Eden 16.01
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) disk 1,75kg/J Praha - Eden 26.30
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) oštěp 800g/J Praha - Eden 37.74
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J Praha - Eden 11.15
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) dálka/J Praha - Eden 5.62
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) tyč/J Praha - Eden 3.80
11.08.2018 T.KOP CUP 2018 (ASK Slavia Praha) výška/J Praha - Eden 1.68
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R3 1 Praha-Juliska 49.66
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/F 4 Praha-Juliska 48.46
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 400 m/J/B2 2 Vyškov 48.56
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 200 m/M/B02 6 Nové Město nad Metují 23.51
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) tyč/M/F 10 Nové Město nad Metují 3.60
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) 400 m/M/B01 1 Nové Město nad Metují 48.86
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj/J 5 Kolín 6099
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/J/B1 6 Kolín 11.36
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/J 12 Kolín 5.80
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 6kg/J 5 Kolín 11.88
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/J/B1 1 Kolín 49.27
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/J Kolín 4:30.98
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./J/B2 1 Kolín 15.64
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/J 10 Kolín 1.66
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/J 5 Kolín 3.60
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,75kg/J 9 Kolín 24.37
01.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 800g/J 6 Kolín 39.62
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/F 4 Praha - Eden 11.45
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) tyč/J 5 Praha - Eden 3.73
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m př./J/F Praha - Eden 54.78
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B01 2 Praha - Eden 49.33
25.05.2018 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/J/R01 3 Praha - Eden 11.51
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 7 Praha-Stromovka 11.78
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) oštěp 800g/J 7 Praha-Stromovka 38.54
22.05.2018 2. kolo Pražského poháru mládeže (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/J/B01 5 Praha-Stromovka 11.53
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m př./M/B01 4 Kolín 56.88
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/M/B01 4 Kolín 49.58
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/M/F 9 Kolín 3.80
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) tyč/M/F 7 Praha - Přátelství 3.68
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M/F 11 Praha - Přátelství 5.82
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 200 m/M/B03 3 Praha - Přátelství 23.14
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/R03 3 Praha - Přátelství 11.70
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 100 m/M/FB 6 Praha - Přátelství 11.63
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/B02 3 Praha - Juliska 16.09
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) 200 m/J/B02 1 Praha - Juliska 22.61
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže (TJ Dukla Praha) dálka/J 11 Praha - Juliska 5.66
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) desetiboj/J Bílina 6004
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 100 m/J/B01 1 Bílina 11.68
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 400 m/J/B01 1 Bílina 50.60
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 1500 m/J Bílina 4:32.29
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) 110 m př./J/B01 4 Bílina 16.35
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) disk 1,75kg/J/F Bílina 31.72
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) oštěp 800g/J/F Bílina 38.31
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) koule 6kg/J/F Bílina 11.53
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) dálka/J/F 6 Bílina 5.69
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) tyč/J/F Bílina 3.70
05.05.2018 Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů (AK Bílina) výška/J/FA Bílina 1.68
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/R1 2 Ostrava 50.41
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m př./J/R3 5 Ostrava 08.66
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/J/B1 5 Praha - Stromovka 07.46
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/J Praha - Stromovka 2:39.97
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 4 Praha - Stromovka 08.68
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) výška/J 4 Praha - Stromovka 1.66
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) tyč/J 4 Praha - Stromovka 3.70
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) dálka/J 8 Praha - Stromovka 5.96
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) koule 6kg/J 7 Praha - Stromovka 10.89
09.02.2018 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj h/J/F Praha - Stromovka 4582
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/J/B2 2 Praha-Stromovka 22.74
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B1 1 Praha-Stromovka 50.41
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/R2 3 Praha-Stromovka 08.85
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J 7 Praha-Stromovka 11.12
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) tyč/M 4 Praha-Stromovka 3.55
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B4 2 Praha-Strahov 07.46
26.01.2018 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 400 m/M/B1 2 Praha-Strahov 50.73
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m př./J/B2 2 Praha-Stromovka 09.02
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B8 1 Praha-Stromovka 22.82
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B24 2 Praha-Stromovka 22.84
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/M/B8 1 Praha - Strahov 17.10
19.01.2018 2. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 300 m/M/B2 2 Praha - Strahov 36.17
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B13 3 Praha-Stromovka 07.45
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B18 5 Praha-Stromovka 07.51
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DNS
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 60 m/M/R3 Jablonec nad Nisou DNS