Karta atleta

Export do excelu
  • Holub Ondřej
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér Miroslav Nosek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.48 Pardubice 30.4.2015
60 m 07.20 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 11.80 Týniště nad Orlicí 30.8.2015
150 m 17.87 Pardubice 25.5.2014
150 m 17.81 h Praha-Strahov 16.1.2015
200 m 22.00 Nové Město nad Metují 26.5.2018
200 m 21.99 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
300 m 37.16 Vlašim 14.6.2014
300 m 34.73 h Praha-Stromovka 16.1.2018
400 m 47.02 Vyškov 16.6.2018
400 m 48.51 h Ostrava 16.2.2019
800 m 2:03.92 Pardubice 5.5.2018
1000 m 2:58.61 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
60 m překážek 08.63 h Praha-Stromovka 19.1.2016
100 m překážek 15.17 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
110 m překážek 15.06 Pardubice 7.5.2016
200 m překážek 28.90 Ústí nad Orlicí 7.9.2014
300 m překážek 40.98 Pardubice 6.6.2015
400 m překážek 55.04 Pardubice 27.5.2017
devítiboj 4124 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod diskem 1kg 20.83 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
hod oštěpem 600g 27.00 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
vrh koulí 4kg 09.45 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
skok daleký 6.33 Nové Město nad Metují 26.5.2018
skok daleký 6.48 h Praha-Stromovka 20.2.2016
skok o tyči 2.06 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
skok vysoký 1.51 Ústí nad Orlicí 4.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 22.59 Pardubice 4.5.2019
200 m 21.99 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
400 m 49.36 Praha - Juliska 11.5.2019
400 m 48.51 h Ostrava 16.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Velká cena města Pardubic (AC Pardubice) 400 m/M/F Pardubice 49.07
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 200 m/M/B02 2 Ústí nad Labem 22.10
16.09.2018 Baráž o postup do extraligy mužů a žen (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 400 m/M/B01 2 Ústí nad Labem 48.94
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m/J/B01 Hradec Králové DNF
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/J/B01 Hradec Králové DNS
15.09.2018 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/J/F 9 Hradec Králové 6.08
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/R1 1 Ostrava 49.45
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/U23M/F Ostrava 47.52
10.07.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 400 m/J/R5 5 Tampere 47.71
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/B1 8 Ostrava - Vítkovice 48.81
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/R1 1 Praha-Juliska 48.62
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/J/F Praha-Juliska 47.74
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) 400 m/J/B1 1 Vyškov 47.02
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 400 m/M/B1 2 Ostrava - Vítkovice 47.71
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 400 m/M/B1 5 Praha 47.96
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) 200 m/J/B01 1 Nové Město nad Metují 22.00
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) dálka/J/F 4 Nové Město nad Metují 6.33
19.05.2018 1. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 400 m/M/B2 1 Praha - Juliska 48.02
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B01 1 Pardubice 50.53
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/J/F 7 Pardubice 2:03.92
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/R2 1 Ostrava 49.26
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/J/F Ostrava 48.61
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) 400 m/M/R2 3 Praha - Stromovka 48.74
13.02.2018 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/M/R1 Ostrava DQ
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/J/B1 MS Praha-Stromovka 49.35
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 400 m/M/B03 MS Praha - Stromovka 49.47
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 22.16
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) dálka/M/F2 9 Praha-Stromovka 6.29
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/M/B6 5 Praha-Stromovka 07.20
16.01.2018 3. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 34.73
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) 400 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 51.41
09.01.2018 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (ŠAK SG Jablonec nad Nisou) dálka/M/F 5 Jablonec nad Nisou 6.29