Karta atleta

Export do excelu
  • Plašil Petr
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér Milan Brzek
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 8.54 Týniště nad Orlicí 28.5.2014
400 m 62.04 Chrudim 28.6.2015
800 m 2:23.24 Pardubice 15.6.2014
1000 m 3:03.94 Týniště nad Orlicí 28.5.2014
1500 m překážek 5:42.97 Hradec Králové 22.6.2014
vrhačský trojboj 1523 Kolín 17.8.2019
čtyřboj 2009 Týniště nad Orlicí 28.5.2014
hod břemenem 14kg 15.93 Pardubice 11.3.2018
hod břemenem 16kg 14.11 Pardubice 11.3.2018
hod diskem 1kg 38.78 Týniště nad Orlicí 7.9.2014
hod diskem 1,5kg 50.24 Pardubice 10.5.2016
hod diskem 1,75kg 50.02 Jablonec nad Nisou 18.8.2018
hod diskem 2kg 45.89 Litomyšl 4.8.2018
hod kladivem 4kg 35.41 Plzeň 20.9.2014
hod kladivem 5kg 45.90 Ústí nad Orlicí 5.6.2016
hod kladivem 6kg 49.79 Brno 29.8.2018
hod kladivem 7,26kg 46.97 Nové Město nad Metují 8.6.2019
hod oštěpem 700g 30.10 Dvůr Králové nad Labem 19.8.2015
hod oštěpem 800g 33.76 SK Nové Město nad Metují 22.8.2017
vrh koulí 4kg 12.53 Týniště nOrl. 14.5.2014
vrh koulí 5kg 15.69 Hradec Králové 20.9.2017
vrh koulí 5kg 14.20 h Jablonec nad Nisou 3.2.2016
vrh koulí 6kg 15.34 Pardubice 5.5.2018
vrh koulí 6kg 15.68 h Jablonec nad Nisou 3.2.2018
vrh koulí 7,26kg 14.57 Nové Město nad Metují 8.6.2019
vrh koulí 7,26kg 14.63 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019
skok daleký 4.73 Pardubice 26.8.2014
trojskok 10.44 Pardubice 15.6.2014
trojskok 10.81 h Jablonec nad Nisou 31.1.2015
skok o tyči 2.80 Pardubice 13.9.2015
skok vysoký 1.50 Týniště nad Orlicí 17.5.2015
skok vysoký 1.57 h Pardubice 24.1.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
vrhačský trojboj 1523 Kolín 17.8.2019
hod břemenem 16kg 13.41 Pardubice 10.3.2019
hod diskem 2kg 45.54 Nové Město nad Metují 8.6.2019
hod kladivem 7,26kg 46.97 Nové Město nad Metují 8.6.2019
hod oštěpem 800g 20.55 Kolín 17.8.2019
vrh koulí 7,26kg 14.57 Nové Město nad Metují 8.6.2019
vrh koulí 7,26kg 14.63 h Jablonec nad Nisou 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) disk 2kg/M/F Hradec Králové DNS
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) koule 7,26kg/U23M 7 Ostrava 14.35
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) disk 2kg/U23M 7 Ostrava 41.67
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) kladivo 7,26kg/U23M 13 Ostrava 38.72
29.08.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 6kg/J Brno 14.45
29.08.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) kladivo 6kg/J Brno 49.79
29.08.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1,75kg/J Brno 45.17
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 2kg/M/F 6 Jablonec nad Nisou 42.13
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) kladivo 7,26kg/M/F 10 Jablonec nad Nisou 42.23
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 7,26kg/M/F 12 Jablonec nad Nisou 11.95
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 15.02
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) disk 1,75kg/J Jablonec nad Nisou 50.02
18.08.2018 3. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického, Královéhradeckého a Libereckého kraje (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) kladivo 6kg/J 4 Jablonec nad Nisou 47.85
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) kladivo 7,26kg/M Litomyšl 41.83
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) koule 7,26kg/M 5 Litomyšl 13.37
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) disk 2kg/M Litomyšl 45.89
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M 12 Kladno 14.11
28.07.2018 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze 28.-29.7. 2018 Kladno (A. C. TEPO Kladno) disk 2kg/M 9 Kladno 42.32
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) koule 7,26kg/M/F 7 Nové Město nad Metují 13.98
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) disk 2kg/M/F 5 Nové Město nad Metují 42.69
18.07.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) koule 7,26kg/M 4 Brno 13.63
18.07.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) kladivo 6kg/J Brno 48.31
18.07.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1,75kg/J Brno 45.41
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) disk 2kg/M 10 Kladno 37.97
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály (A.C. TEPO Kladno) koule 7,26kg/M 11 Kladno 13.23
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) koule 7,26kg/M/F 9 Mladá Boleslav 13.50
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) kladivo 7,26kg/M/F 9 Mladá Boleslav 41.73
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Mladá Boleslav z.s.) disk 2kg/M/F 7 Mladá Boleslav 43.25
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 (Hvězda Pardubice) disk 2kg/M 6 Pardubice 42.07
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 (Hvězda Pardubice) koule 7,26kg/M 6 Pardubice 13.89
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J 8 Praha-Juliska 14.98
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J 6 Praha-Juliska 46.58
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) kladivo 6kg/J 6 Praha-Juliska 48.08
18.06.2018 Vrhačský mítink (TJ Dvůr Králové nad Labem) koule 6kg/J/F Dvůr Králové nad Labem 15.18
18.06.2018 Vrhačský mítink (TJ Dvůr Králové nad Labem) disk 1,75kg/J/F Dvůr Králové nad Labem 44.96
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) koule 6kg/J Ústí nad Orlicí 15.00
16.06.2018 KP Open Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen a KP Pardubického kraje dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí ) disk 1,75kg/J Ústí nad Orlicí 46.36
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) kladivo 7,26kg/M/F 12 Nové Město nad Metují 40.37
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) disk 2kg/M/F 11 Nové Město nad Metují 38.74
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují ) koule 7,26kg/M/F 9 Nové Město nad Metují 13.53
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) disk 1,75kg/J Pardubice 46.16
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) kladivo 7,26kg/M 5 Pardubice 36.12
05.06.2018 Veřejné závody (Hvězda pardubice) koule 7,26kg/M Pardubice 14.27
03.06.2018 2. kolo společného KPD mužů a žen (TJ Svitavy, z.s.) disk 1,75kg/J/F MS Svitavy 47.32
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) disk 1,75kg/J/F Nové Město nad Metují 46.18
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) koule 6kg/J/F Nové Město nad Metují 15.16
26.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů krajů Liberec, Hradec Králové a Pardubice (SK Nové Město nad Metují) kladivo 6kg/J/F 5 Nové Město nad Metují 39.76
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 7,26kg/M/F 10 Kolín 12.85
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) kladivo 7,26kg/M/F Kolín NM
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 2kg/M/F 6 Kolín 42.76
09.05.2018 Veřejné závody (Hvězda Pardubice) disk 1,75kg/J Pardubice 41.99
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) disk 1,75kg/J/F Olomouc 47.66
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) koule 6kg/J Olomouc 15.23
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) koule 6kg/J/F Pardubice 15.34
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) disk 1,75kg/J/F Pardubice 45.08
05.05.2018 1. kolo KP družstev juniorstva a dorostu Pardubického,Královéhradeckého a Libereckého kraje (Hvězda Pardubice z.s.) kladivo 6kg/J/F Pardubice 46.98
11.03.2018 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 14kg/J Pardubice 15.93
11.03.2018 Velká cena města Pardubic v hodu břemenem (Hvězda Pardubice z.s.) břemeno 16kg/M 8 Pardubice 14.11
24.02.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek koule 6kg/J 8 Ostrava 14.59
17.02.2018 Mistrovství ČR mužů a žen v hale (PSK Olymp Praha) koule 7,26kg/M 10 Praha - Stromovka 13.89
14.02.2018 6. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou 15.13
07.02.2018 5. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 15.10
03.02.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 15.68
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou 14.45
27.01.2018 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje mužů a žen (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 7,26kg/M/F Jablonec nad Nisou 13.26
23.01.2018 4. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) koule 6kg/J Praha-Stromovka 14.22
10.01.2018 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) koule 6kg/J Jablonec nad Nisou NM