Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Hvasta
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.55 Brno 14.05.2015
60 m 07.53 h Brno 06.01.2017
100 m 11.85 Třinec 23.05.2015
150 m 17.79 Brno 23.07.2018
150 m 17.55 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
200 m 23.60 Břeclav 26.05.2018
200 m 23.83 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
300 m 37.62 Brno 23.07.2018
300 m 37.02 h Ostrava - Vítkovice 05.01.2019
400 m 51.75 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
400 m 51.32 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
500 m 1:08.75 Blansko 28.04.2019
600 m 1:27.55 Brno 13.08.2018
1000 m 3:26.2 h Brno 09.01.2015
1000 m 3:12.2 Brno 21.05.2015
60 m překážek (0.99) 09.01 h Ostrava 04.02.2017
110 m překážek (0.91) 16.24 Prostějov 18.09.2016
300 m překážek (0.84) 40.24 Břeclav 05.06.2016
400 m překážek (0.91) 56.29 Vyškov 11.05.2019
skok vysoký 1.57 h Brno 10.02.2015
skok vysoký 1.72 Brno 14.05.2015
skok daleký 5.22 h Brno 09.01.2015
skok daleký 5.32 Uherské Hradiště 30.05.2015
vrh koulí 4kg 10.68 Blansko 27.04.2014
středoškolský pohár 0736 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
sprintérský trojboj 2051 Přerov 01.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 17.79 Brno 23.07.2018
200 m 23.60 Břeclav 26.05.2018
300 m 37.62 Brno 23.07.2018
400 m 51.75 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018
500 m 1:09.14 Brno 16.07.2018
600 m 1:27.55 Brno 13.08.2018
300 m překážek 41.02 Blansko 29.04.2018
400 m překážek (0.91) 56.96 Ostrava - Vítkovice 15.09.2018
středoškolský pohár 0736 VUT Pod Palackého vrchem 18.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) středoškolský pohár/Dci 37 VUT Pod Palackého vrchem 0736
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) 400 m/Dci VUT Pod Palackého vrchem 51.75
18.09.2018 Okresní kolo SAP - Brno - město (Plachý Lukáš, plachy@gml.cz) skok daleký/Dci VUT Pod Palackého vrchem DNS
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B2 2 Ostrava - Vítkovice 23.81
15.09.2018 3. kolo soutěže družstev mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/B1 3 Ostrava - Vítkovice 56.96
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/U23M/R2 4 Ostrava 57.98
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/M/B02 3 Břeclav 57.78
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/M/B01 2 Brno 1:27.55
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/M/B01 2 Brno 17.79
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/M/B02 1 Brno 37.62
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 500 m/M/B02 2 Brno 1:09.14
16.07.2018 I. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m překážek/M/F Brno 41.49
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m překážek (0.91)/J/R2 4 Praha-Juliska 57.90
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m překážek (0.91)/J/B01 3 Ostrava - Vítkovice 57.66
17.06.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice, z.s.) 200 m/J/B02 5 Ostrava - Vítkovice 23.91
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.91)/M/B01 8 Třinec 58.83
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m překážek (0.91)/J/B01 4 Břeclav 57.52
26.05.2018 2. kolo soutěže družstev mládeže /dorost a junioři/ (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/J/B04 4 Břeclav 23.60
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 400 m překážek (0.91)/M/B02 2 Opava 58.17
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B03 Opava DNS
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 200 m/J/B03 2 Olomouc 23.76
05.05.2018 1. kolo MMaS družstev dorostu a juniorů (AK Olomouc) 400 m překážek (0.91)/J/B01 4 Olomouc 58.70
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 500 m/M/B01 2 Blansko 1:09.76
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 300 m překážek/M/B01 2 Blansko 41.02