Karta atleta

Export do excelu
  • Svoboda Štěpán
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.51 Písek 06.09.2014
60 m 07.25 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 11.62 Břeclav 10.10.2017
150 m 19.74 h Praha-Stromovka 03.12.2011
200 m 23.40 Vlašim 27.08.2017
200 m 24.18 h Praha - Strahov 19.01.2019
300 m 42.45 h Praha-Stromovka 03.12.2011
400 m 53.56 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
800 m 2:35.76 České Budějovice 29.09.2012
3000 m 12:59.32 Písek 06.09.2014
60 m překážek 10.42 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek 08.56 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m překážek 14.77 Südstadt 05.10.2014
110 m překážek 15.76 Vlašim 30.06.2018
400 m překážek 59.64 Jablonec nad Nisou 07.09.2019
středoškolský pohár 2415 Tábor 26.09.2018
středoškolský pohár 2714 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 2049 České Budějovice 29.09.2012
hod kriketovým míčkem 47.09 České Budějovice 29.09.2012
vrh koulí 4kg 10.99 Praha 13.09.2014
skok daleký 6.14 Tábor 26.09.2018
skok daleký 5.87 h Praha-Strahov 08.02.2014
skok vysoký 2.07 Tábor 01.10.2017
skok vysoký 2.06 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 2.00 h Praha - Strahov 13.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) strPohar/Dci 5 Ostrava - Vítkovice 2714
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) výška/Dci/F Ostrava - Vítkovice 2.06
11.12.2018 Republikové finále Středoškolského atletického poháru (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B06 2 Ostrava - Vítkovice 53.56
07.10.2018 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém a Vrhačské odpoledne (TJ VS Tábor) výška/M/F Tábor 1.96
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dci Tábor 2415
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) dálka/Dci Tábor 6.14
26.09.2018 Krajské finále SAP - Jihočeský kraj (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) výška/Dci Tábor 1.82
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) strPohar/Dci 9 Stadion Míru, Tábor 1373
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) výška/Dci/B01 1 Stadion Míru, Tábor 1.94
20.09.2018 Okresní kolo SAP - Tábor (Nývlt Petr, NejtekP@seznam.cz, 725840835) dálka/Dci/B01 1 Stadion Míru, Tábor 6.17
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) výška/J/F Písek 1.96
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) 200 m/J/B01 2 Písek 23.57
08.09.2018 2. kolo přeboru Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Písek, z.s.) dálka/J/F Písek 5.85
01.09.2018 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (SSK Vítkovice, z.s.) výška/U23M 4 Ostrava 2.02
18.07.2018 Velká cena Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor z.s.) výška/M 10 Tábor 1.96
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 110 m př./M/B01 1 Vlašim 15.76
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m př./M/B01 2 Vlašim 59.95
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/M Vlašim 1.94
23.06.2018 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Dukla Praha) výška/J Praha-Juliska 2.02
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) výška/J Sušice DNS
17.06.2018 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice) 110 m př./J/F Sušice DNS
16.06.2018 Mezistátní utkání Česká republika – Maďarsko – Polsko – Slovensko – Slovinsko juniorů a juniorek (Atletický klub AHA Vyškov, z.s.) výška/J 7 Vyškov 1.90
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./M/B01 4 Plzeň 60.05
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) výška/M Plzeň 2.01
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 110 m př./M/B01 2 Plzeň 15.88
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m př./M/B02 1 Praha - Děkanka 16.04
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B05 1 Praha - Děkanka 23.70
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) výška/M/F Praha - Děkanka 2.00
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) výška/M/F Praha - Stromovka 2.00
27.01.2018 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (JKAS) 60 m př./J/F Praha - Stromovka DQ
20.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (KKAS) výška/M MS Praha - Stromovka 2.01
07.01.2018 15. Sparkassen-Hochsprungmeeting (LG Kreis Gütersloh 09) výška/J 3= Clarholz 1.99